життєві історії
Вішав їй локшину на вуха, а вона вірила

Я думала, що час наївних і довірливих дівчат давно пройшло, але випадок, який стався з моєю подругою, доводить, що це не так. Джерело

Моя подруга — дівчина унікальна. Вона прекрасно малює, відмінно шиє і зазвичай сама виступає в ролі дизайнера своїх нарядів.

У неї є комплекти одягу для прогулянки літнім вечором, для походу в кіно, для першого побачення і так далі, на всі випадки життя.

Але ось біда — ще два роки тому ці наряди просто висіли в шафі, тому що моя подруга більшу частину вільного часу проводила вдома і майже нікуди не ходила. Хлопця у неї не було, а однією гуляти не дуже приємно.

Але одного разу мою подругу запросила в ресторан її двоюрідна сестра. Там, за сусіднім столиком, сидів молодий чоловік, який спочатку не зводив очей з моєї подруги, а потім все-таки познайомився з нею.

Він виявився не простим хлопцем, а справжнісіньким льотчиком. Весь вечір він говорив дівчині компліменти, скаржився на свою самотність, захоплювався своєю новою знайомою і не помітив, що вже настала ніч.

А о першій годині ночі закривалася готель в аеропорту, в якій він зупинився. Бідному хлопцеві не було де ночувати і моя подруга — добра душа — запропонувала йому піти до неї додому. Вона жила з батьками в трикімнатній квартирі.

Я не уявляю, про що думала моя подруга, приводячи в свій будинок серед ночі абсолютно незнайому людину і залишаючи його там до ранку. А якби він їх пограбував або вбuв?

Читайте також: У свої 48 років хочу дитину

Але подруга вже повністю довіряла цьому хлопцю — адже він сказав їй, що шукав її все життя, нарешті знайшов і тепер вони не розлучаться ніколи-ніколи.

Ось тільки він злітає в Ригу, а потім повернеться за нею і забере свою улюблену.

Він був таким уважним і турботливим, що запитав, який подарунок привезти їй з Риги. Він навіть записав її розміри взуття і одягу і пообіцяв повернутися через два дні.

Дівчина була щаслива. Вона свято вірила, що льотчик любить її і обов’язково прилетить до неї. Але пройшло два дні, потім два місяці, а потім і два роки і ніхто до неї так і не прилетів.

Ну чому наївним і довірливим дівчатам так часто зустрічаються обманщики і пройдисвіти?

Шкода тільки, що результатом цих зустрічей часом буває розбите серце і ще одна «набита шишка» — гіркий життєвий урок.

facebook