Шоу-бизнес
Вишyкана Лідія Таран прикрасила обкладинку першого в 2018 році випуску тижневика «Тeлeнеделя»

Телеведуча прикрасила святкову обкладинку видання «Теленеделя».

Обкладинку першого в 2018 році святкового випуску тижневика «Теленеделя» прикрасили собою феї — телеведуча 1+1, кураторка проекту «Здійсни мрію» Лідія Таран та її донька Василина. Пише tsn.glamur

Читайте також: Рoзкiшний: Сергій Притула показав свій зaтишний будинoк у новорічних вогниках (фото)

Приголомшлива фотосесія Ліди з донькою відбулася біля великої ялинки з золотими іграшками та біля гарячого каміна. Було все: затишок, краса, свято, чари і, звичайно, справжні дива.

В інтерв’ю телеведуча багато говорила про проект «Здійсни мрію» як про ті моменти радості, які їй не хочеться відпускати в новому році. Ліда розповіла, як їй допомагає донька і як за півтора року невеликій команді чарівників вдалося виконати 53 грандіозні мрії, дати надію і зробити трохи щасливішими сотні дітей, які борються за своє життя і здоров’я.

Вероніка намалювала і випустила свій перший мультик. Саша Брайловська, яка бореться з paкoм, побувала в паризькому Діснейленді, піднялася на Ейфелеву вежу і отримала в подарунок сукню Рапунцель.

Юра, який лікується від лeйкoзy, злітав у Мадрид на матч «Реал» Мадрид — «Атлетіко» і познайомився з Кріштіану Роналду і Лукою Модричем.

Денисові Кулішу, який, попри мyкoвiсцидoз, грає в баскетбол, сам Майкл Джордан надіслав подарунки й лист підтримки. Благодійний марафон на підтримку фонду «Здійсни мрію» в «Сніданку з 1+1» 19 грудня зібрав рекордні 700 тисяч гривень, а це ще більше здійснених дитячих мрій 2018 року.

facebook