Духовна скарбничка
Вівторок – день молитви до Ангела-Хранителя, який зараз так потрібен кожному українцю і самій нашій неньці Україні!

Вівторок – день молитви до Ангела-Хранителя, який зараз так потрібен кожному українцю і самій нашій неньці Україні!

Ангели – це чисті духи, послані на службу людям. Від дитинства до відходу людське життя оточене їхньою охороною і заступництвом. Кожен віруючий має біля себе Ангела-Хранителя, який провадить його в житті.

Незліченні сонми ангелів знаходяться перед престолом Божим, поклоняючись Всевишньому і прославляючи Його. Під час Євхаристії ми, що живемо на землі, приєднуємося до їх небесного хору, співаючи: “Свят, свят, свят Господь Бог Саваот”. Усе християнське життя у вірі бере участь у блаженному співтоваристві ангелів і людей, з’єднаних у Бозі.

Мій великий, святий Ангеле Ти – Ангел Господній, Ти – Дух чистий, що більше знаєш, ніж всі учені, більш могутній, ніж атомні сили. Ти – супутник мій з дитинства, мій Хранитель і Провідник у пошуках вічного Бога, Ісуса.

Ти сам відкрив цю таємницю. Сердечно дякую за цей великий дар. Якою ж дорогоцінною є душа моя, якщо Ангел Всевишнього пильно спостерігає за кожним її рухом! Ангеле мій, якого я ніколи не бачив, але чия присутність сприяє моєму щастю, дозволь мені подружитися з Тобою. Дякую Тобі за те, що Ти зберіг вірність Богу і ніколи не піддавався Люциферу та прибічникам його.

Дякую, що поклопотався Ти про мене, бідного грішника. Чи уникаю я щоденно небезпеки зрадити Бога? Бо тяжкими в наслідках можуть виявитися недбальства мої.

Допоможи мені бути вірним і слухняним нашому Господу. Попереджай мене про небезпеки. Допоможи мені зберегти чисте серце, щоб колись я зміг споглядати Бога в Його могутній величі – разом з Тобою та всіма Ангелами і з усіма Святими на небесах.

Амінь.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page