життєві історії
Виживаємо вп’ятьох на пенсію свекрухи

Ох, закидають мене помідорами, але хочеться висловитися …

Близько 8 місяців я, чоловік, і двоє наших маленьких дітей живемо у свекрухи в її квартирі.

Справа в тому, що чоловіка на роботі скоротили. Працював водієм-експедитором. Отримував за мірками нашого міста непогано, 30-33 тисячі. Ми знімали квартиру за 10, решта вже на їжу, одяг. Не дуже розгуляєшся, звичайно, але хоч щось.

І після того як чоловік втратив роботу, він відразу понив, мовляв більше такої роботи годі й шукати, говорив, що втомився, потрібен відпочинок йому. А гроші-то закінчувалися.

Вирішили пожити у його мами поки не знайде роботу, до того ж мені нapoджувати потрібно було вже з дня на день. Я думала місяць від сили знадобиться на це. Але вже майже 8 місяців він сидить вдома, і грає в комп’ютер.

Роботи говорить немає, знайди мені роботу хорошу, я піду.

Читайте також: Зради з боку дочки я вже витримати не зможу, адже дорожче її у мене нікого немає

Я пропоную варіанти, дивлюся оголошення. Є робота. Можна знайти навіть і за 15 тисяч при бажанні. За 5 точно можна. Але він все критикує, що ту то не так, тут це не так. (З дітьми сидіти теж відмовляється, щоб я працювала. А на свекруху дітей залишити не можу, і йти працювати. У неї здоров’я таке що, сьогодні вона є – завтра може не бути).

Уже поправився, напевно, кілограм на 10. Тому що прокидається, жере і сідає за комп. Йому комфортно. Йому не соромно, що він на шиї у власної матері сидить.

Пенсія у свекрухи 4 тисяч. З них за комуналку 2, і 2 нам на місяць на всіх. Хіба це гроші? Благо у неї дача є, так з дачі ще соління і картопля є. Цим рятуємося. Найстаршій дитині цукерку дозволити не можемо, раз на місяць з пенсії свекруха бере грам 300, і ось по одній в день. Хоч якусь радість дитині.

Молодший на сумішах, дитячу допомогу все на суміш йде.

А мужа не колише, що старший син ходить в лахмітті, що молодшому пора вводити прикорм, а у нас грошей на це немає. Та й взагалі, що він чолов’яга 35 років сидить на шиї у мамки.

Прям в новому світлі (не найкращому) він для мене відкрився. 7 років разом, завжди на цій роботі був, так і не думала, що такі проблеми у нас будуть.

facebook