“Вогняний” жовтень: прогноз Таро для кожного знака зодіаку

Прогноз Таро на жовтень 2023: що чекає кожен знак зодіаку
Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта Таро: Корольова Чаш

Для Овнів жовтень обіцяє бути теплим та солодким місяцем, наповненим легкістю та радістю. Ваше головне завдання на цей період — навчитися виявляти свої емоції та бути ближчими до оточуючих.

Вас притягують як магнітом, всі прагнуть вашої уваги та розуміння. Цього місяця ви можете стати справжніми психологами для інших, але не забувайте приділяти увагу собі.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Карта Таро: Принц жезлів

Тельці чекає справжній вогняний жовтень, сповнений енергії та бажання досягти всього відразу. Ви відчуватимете в собі незмовну міць, бажання працювати, відпочивати, втілювати свої ідеї. Однак, щоб досягти своїх цілей, вам знадобиться терпіння та фокусування на одній меті.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Карта Таро: Занепокоєння (5 дисків)

Для Близнюків весь жовтень буде зосереджено на фінансових питаннях. Нестійкість доходів та фінансова нестабільність можуть викликати у вас занепокоєння. Важливо уникати сумнівних фінансових авантюр цього місяця і не брати на себе зайві фінансові зобов’язання.

Рак (22 червня – 22 липня)

Карта Таро: Принцеса дисків

Раки мають стабільний і розмірений жовтень, наповнений приємними очікуваннями. Ваші давні ідеї та плани почнуть втілюватися в життя. Важливо пам’ятати, що результати прийдуть не миттєво і вам слід діяти в комфортному для себе темпі. Складіть план, думайте про те, як розвивати та вкладати ваші ідеї, і ви отримаєте бажані результати.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта Таро: Вежа (Старший Аркан)

Левам пророкується місяць змін та трансформацій. Це час для перегляду ваших ідей, мрій і навколишнього середовища. Деякі речі, які раніше приносили радість, можуть не діяти. Жовтень закликає вас переосмислити свій життєвий шлях та вибрати нові цілі.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта Таро: Невдача (7 дисків)

Для Дів жовтень буде часом опрацювання старих образ та невдач, які можуть обтяжувати вас і заважати втіленню нових ідей. Пам’ятайте, що помилки минулого — це досвід, і чим більше ви робите уроків з них, тим вища ймовірність успішних результатів. Не бійтеся йти вперед і використовувати свій досвід на благо майбутнього.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Карта Таро: Верховна Жриця (старший аркан)

Для Терезів жовтень надає можливість споглядання та прийому подарунків долі. Будьте відкритими до нових знайомств, пропозицій щодо роботи та життєвих подій. Довіряйте своїй інтуїції та не піддавайтеся страхам. Ваші бажання вичерпуються лише у межах вашої власної впевненості.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта Таро: Рівнавага (Старший Аркан)

Для Скорпіонів жовтень буде сповнений важливих подій та викликів. Вам потрібно буде звернути увагу на свої внутрішні відчуття та знайти внутрішню стійкість. Це допоможе вам вирішити спірні питання та конфлікти як з іншими, так і із собою. Дійте впевнено та послідовно, не боячись взяти на себе відповідальність за свої дії.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта Таро: Колісниця (Старший Аркан)

Стрільцям чекає насичений місяць, повний подій та викликів. Важливо зберегти терпіння та фокусування на цілі. Можливо, результати не будуть приходити миттєво, але ваша наполегливість та впевненість приведуть вас до успіху. Не допускайте, щоб зовнішні фактори відволікали вас від ваших цілей.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Карта Таро: Зірка (Старший Аркан)

Козерогам випала тузова карта, що вказує на важливість їхніх дій у жовтні. Все, що ви задумаєте, буде здійснюватись легко, завдяки вашій харизмі та підтримці долі. Це ідеальний час для того, щоб побачити світ і проявити себе. Не пропустіть свій шанс і дайте світові побачити вас у всій красі.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта Таро: Принцеса Жезлов

Для Водоліїв жовтень буде чудовим місяцем, щоб виразити себе та піти на ризик. У відносинах ви будете сповнені пристрасті та бажання вийти за рамки звичного. У роботі потрібно виявити наполегливість та рішучість.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта Таро: Завершення (4 жезли)

Для Риб жовтень обіцяє стабільність та закріплення досягнень. Це чудовий час для продовження роботи над своїми цілями та ідеями. Важливо підтримувати баланс між бажаннями та реальністю, і не втрачати важливих можливостей, які можуть з’явитися в цей період.

You cannot copy content of this page