Скандал
«Вова, будь ласка, йди в президенти України»: в мережі ажіотаж навколо монологу Зеленського (ВІДЕО)

Український комік, актор студії «95 квартал» Володимир Зеленський виступив з монологом, в якому розповів про своє президентство, а також про фінансування його компанії Коломойським.

Однак, як пізніше повідомила Тетяни Руденко, прес-секретар студії, заяву Зеленського про участь у виборах президента України 2019 року — це всього лише монолог.

«Монолог Володимира Зеленського в» Вечірньому кварталі «- це монолог проекту. У цій частині програми все сказано », — коротко прокоментувала виступ Зеленського Руденко.

Однак, варто зазначити, що під роликом з виступом коміка зібралося безліч коментарів, де українці благають Зеленського піти на президентські вибори, а також гарантують свою підтримку.

«Вова, будь ласка, йди в президенти України», «Вова людина-справи, а не слова !!! Зеленський наш Президент !!!!! Слава Україні »,« Я б сказав так: може, Володя, буде і не дуже хорошим президентом, але все — одно, він буде набагато краще, ніж всі президенти до нього »,« Зеленський, йди в президенти.

У мене дуже багато друзів і всі говорять ми за Зеленського проголосуємо. Від тієї влади тільки ні чого чекати хорошого. Нехай хоча б проста людина стане президентом »,« Володимир йди в президенти! І Святослава Вакарчука бери в команду !!!!!! Тільки Вам і вірю! Більше вибирати нема з кого »,« Вова, Я, моя дружина і мої батьки проголосують за тебе!

Джерело 

facebook