Вплив ретроградного Меркурія на кожен знак зодіаку, вдалі дні тижня з 21 по 27 серпня для грошей, кохання та нових справ

Вплив ретроградного Меркурія на кожен знак зодіаку, вдалі дні тижня з 21 по 27 серпня для грошей, кохання та нових справ

Крізь вихор часу та космічних потоків починається новий тиждень, який обіцяє змінити перебіг подій та подарувати нам унікальні можливості для розвитку.

З 21 по 27 серпня 2023 року зірки пропонують нам інсайти, які допоможуть створити простір для успіху, достатку та гармонії у різних сферах нашого життя. Початок ретроградного Меркурія 23 серпня подарує можливість кожному знаку зодіаку налагодити фінансову та любовну сферу.

Вдалий день тижня для грошей, кохання та нових справ для кожного знака зодіаку з 21 по 27 серпня 2023 року

Овен (21 березня – 19 квітня)

Вдалий день – четвер, 24 серпня 2023 р.

Перша чверть Місяця у Стрільці цього дня нагадує Овнам про силу віри та впевненості у собі. Енергія цього періоду підказує, що для залучення удачі та достатку необхідно насамперед відпустити негативні думки та сумніви, які можуть утримувати вас на місці.

Овни, ви створюєте простір для ваших мрій та бажань. У цей час багато хто зможе подолати бар’єри та відкрити двері до нових можливостей.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Вдалий день – неділя, 27 серпня 2023 р.

Марс, активізуючи вашу зону благополуччя у Терезах, запрошує Тельцов приділити увагу собі та своїм потребам. Структурування дня є ключовим елементом успішного часу для вас. Це не тільки інвестиція в себе, але і спосіб показати Всесвіту, що ви цінуєте і заслуговуєте на краще. Подорож у самопізнання починається із турботи про себе.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Вдалий день – неділя, 27 серпня 2023 р.

У цей день Близнюкам варто звернути увагу на те, що приносить їм щастя та радість. Схильність до різнобічного розвитку іноді може відволікати вас від основних джерел задоволення.

Енергія Марса в Терезах дозволяє вам підключитися до своїх пристрастей та цінностей. Самоствердження та баланс між розумом і душею допоможуть вам набути гармонії та успіху.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вдалий день – середа, 23 серпня 2023 р.

Сонце, входячи на знак Діви разом із ретроградним Меркурієм, ставить акцент на спілкування для Раків. Цей період запрошує вас переосмислити свої навички спілкування та правдивість у комунікації. Повороти долі можуть спонукати вас до змін у спілкуванні з іншими. Важливо навчитися висловлювати свою правду та поважати себе, підтримуючи баланс між чужими потребами та своїми.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вдалий день – четвер, 24 серпня 2023 р.

Перша чверть Місяця в Стрільці нагадує Левам, що вони заслуговують на щастя і задоволення в житті.

Відмовившись від старих ігор розуму, ви відкриваєте двері до нових можливостей та визнаєте свою власну цінність. Цей час — шанс звільнитися від нав’язаних зобов’язань та дозволити собі бути справжнім. Ваше щастя — ключ до успіху та достатку.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вдалий день – середа, 23 серпня 2023 р.

Сезон Діви знаходиться в розпалі, і цього дня Сонце входить у ваш знак зодіаку, запрошуючи вас зустріти своє «сонячне повернення». З цією подією пов’язане нове початок, але й можливість лікування.

Ретроградний Меркурій запрошує вас розібратися з питаннями, які потребують уваги. Необхідність зцілення може бути важливою частиною вашого зростання і духовного розвитку. Пам’ятайте, що турбота про себе – це ключ до вашої особистої сили та балансу.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вдалий день – неділя, 27 серпня 2023 р.

З переходом Марса на ваш знак ви починаєте новий розділ у своєму житті, спрямовану на самореалізацію та досягнення своїх цілей. Цього дня ви запрошені підключитися до своїх бажань. Подорож до особистого успіху починається з ваших мрій та впевненості у собі. Важливо не забувати про свої цілі навіть у контексті ваших взаємин. Баланс між собою та іншими допоможе вам досягти гармонії та удачі.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вдалий день – четвер, 24 серпня 2023 р.

Перша чверть Місяця у Стрільці цього дня піднімає вашу самооцінку та цінність. Ви усвідомлюєте, що джерелом всіх ваших мрій ви самі. Важливо позбутися негативних думок та сумнівів, які можуть утримувати вас. Розвивайте впевненість у собі та повагу до власної цінності. Коли ви вірите в себе, ви створюєте простір для успіху та достатку.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вдалий день – четвер, 24 серпня 2023 р.

Перша чверть Місяця у вашому знаку акцентує увагу на історії та переконаннях, які можуть заважати вам у досягненні ваших цілей. Перегляньте їх і оцініть, що дійсно відповідає вашій істині. Важливо будувати своє життя на фундаменті, який відповідає вашим цінностям та мріям.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вдалий день – неділя, 27 серпня 2023 р.

З переходом Марса до Терезів ви починаєте нову главу у своїй кар’єрі. Це час для дій та здійснення ваших професійних амбіцій. Незалежно від того, чи є це новою кар’єрою чи балансом між роботою та особистим життям, ви стоїте на порозі успіху. Пам’ятайте, що досягнення приносять задоволення, якщо ви слідуєте своїм цілям.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вдалий день – неділя, 27 серпня 2023 р.

Марс у Терезах активізує вашу зону удачі та достатку. Це час, коли ви повинні бути відкритими до нових можливостей та досвіду. Подорожі, освіта та духовний розвиток стають ключовими аспектами вашого життя.

Прислухайтеся до своєї інтуїції і слідуйте своїм пристрастям. Дотримуючись своїх цілей, ви створюєте простір для успіху та різноманітності у своєму житті.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вдалий день – четвер, 24 серпня 2023 р.

Перша чверть Місяця у Стрільці активує вашу зону кар’єри та звертає увагу на те, що ви хочете створити професійно. Це час для перегляду, що ви хочете втілити і що не відповідає вашим цілям. Використовуйте цю енергію, щоб зосередитись на своїх амбіціях і рухатися до успіху. Пам’ятайте, що ви заслуговуєте на максимальну реалізацію у професійній сфері.

You cannot copy content of this page