Без рубрики
Вправи для профілактики простатиту

Здоров’я передміхурової залози — це дуже важлива проблема, про яку потрібно говорити. 90% чоловіків всього світу відчувають проблеми з простатою і пов’язаними з нею захворюваннями. Найпоширеніша з проблем — простатит.

З простатитом стикаються до 50% чоловіків. І якщо збільшення простати і рак передміхурової залози — це проблеми людей похилого віку, то простатит вражає чоловіків різного віку, особливо від 20 до 40 років. Тому сьогодні ми вирішили поговорити про профілактику простатиту і його домашньому лікуванні.

Вправи при простатиті

Перш ніж перейти до вправ, давай поговоримо про те, які головні причини простатиту. Бактеріальний простатит найчастіше викликаний бактеріальною інфекцією. У більшості випадків бактерії з сечі проникають в простату і викликають інфекцію.

При хронічному бактеріальному простатиті бактерії інфікують передміхурову залозу, що призводить до повторних заражень сечових шляхів.

Є ще одна форма простатиту — хронічний, найменш вивчений з усіх. Така форма простатиту характеризується тазової болем та іншими симптомами простатиту, але причиною служать не бактерії. Причини хронічного простатиту бувають різними: інфікування передміхурової залози, операції або спазм м’язів тазового дна.

Дослідження в області чоловічого здоров’я довели, що існує ряд фактором, які потенційно збільшують ризик розвитку простатиту. Найбільш поширені фактори: стрес, куріння, вживання алкоголю, недостатнє споживання рідини, неправильне харчування, надмірна сексуальна активність, затримка еякуляції і ряд інших причин.

Також доведено, що сидяча робота і надмірне вживання кофеїну можуть спричинити сильний біль при простатиті. Саме тому для профілактики хвороб передміхурової залози, а зокрема простатиту, потрібно вести здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок і більше рухатися.

Крім цього, попередити розвиток хронічного простатиту можна за допомогою вправ. Ми пропонуємо тобі комплекс вправ від доктора Павла Євдокименко, які розроблялися спеціально для профілактики і лікування хронічного простатиту.

Тільки пам’ятай, що комплекс найбільш ефективно працює з лікуванням, яке призначене лікарем. Це занадто серйозна проблема, не потрібно займатися самолікуванням.

А тепер перейдемо до комплексу вправ. При виконанні гімнастики роби все руху дуже повільно і плавно, ніяких ривків і різких рухів. Якщо після виконання вправ виникають больові відчуття або дискомфорт, краще припинити.

КОМПЛЕКС ВПРАВ ПРИ ПРОСТАТИТІ

Вправа № 1

Вправа виконується лежачи. Найкраще на підлозі або на твердому дивані, під голову обов’язково поклади подушечку. Ця вправа може здатися дуже простим, але виконувати його потрібно правильно, тоді воно буде ще й дуже ефективним.

Отже, рівно ляж на підлогу, руки вирівняти уздовж тіла і розслабся. Повільно підтягуй ноги на себе, розводячи коліна в сторони. П’яти тримай разом, а коліна розводь якомога ширше. Підтягни ноги максимально високо, а потім повертайся у вихідне положення. Потрібно зробити хоча б 10 повторень, але краще 15.

Вправа № 2

Залишайся в тому ж положенні лежачи, тільки зігни ноги в колінах. З цієї пози починай розводити коліна в сторони максимально широко. При виконанні не повинно бути дискомфорту, розкривай ноги до максимально можливої точки, але не перестарайтеся.

Важливо під час виконання напружувати пахову область, тоді вправа надасть кращий ефект. Зроби 10-15 повторів.

Вправа № 3

Тепер переверніть на живіт, ляж рівно, руки вздовж тіла. Зігни одну ногу в коліні і акуратно підніми її, потім опусти. Не потрібно піднімати ногу занадто високо. Потім повтори на іншу ногу. Зроби 6 повторень на кожну ногу.

Вправа № 4

Тепер знову лягай на спину. Зігни ноги в колінах і піднімай таз вгору. Голова і лопатки при цьому повинні залишатися на землі. Зроби 10-15 повторень.

Всі ці вправи можна виконувати при простатиті. Вони допомагають послабити біль при хронічному простатиті і навіть добре працюють при бактеріальному захворюванні, просто в другому випадку їх потрібно поєднувати з курсом антибіотиків. Вправи можна використовувати як для лікування, так і для профілактики.

Вони добре допомагають запобігти захворюванню і зміцнити м’язи тазового дна.

Так що ми рекомендуємо виконувати їх незалежно від стану здоров’я. Вони не будуть зайвими навіть для здорових чоловіків. Так що берися за справу і залишайся здоровою довгі роки!

До вправ також можна додати народні методи лікування. Нещодавно ми писали про те, як вилікувати простатит в домашніх умовах . Дуже ефективне лікування простатиту !

facebook