Все буде чудово, якщо Овни та Тельці не ловитимуть ґав, Леви та Раки не полізуть на рожен, а Діви поговорять з начальством

У фінансових і ділових питаннях краще прислухатися до інтуїції і багато в чому покладатися на успіх – це обіцяє принести добрі плоди. Свіжий гороскоп на 1 листопада для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Не втрачайте оптимізму наперед, він допоможе вам у складній ситуації! З фінансової точки зору, день обіцяє бути в Овна максимально вдалим. Сьогодні протягом дня від вас знадобиться вміння тримати руку на пульсі подій і пристосовуватися до ситуації. Якщо це вдасться, то можна отримати чимало вигод – у тому числі, пов’язаних зі своїми доходами. Якщо Овен все пустить на самоплив, то просто залишиться при своєму, а вершки знімуть конкуренти. На особистому фронті ваша поведінка може викликати різкі зауваження з боку оточуючих, будьте готові до цього!

ТЕЛЕЦЬ. На Тельця чекає дуже вдалий день і якщо він не “ловитиме ґав”, то навряд чи упустить свою вигоду. Гроші не пахнуть, проте Телець буквально нюхом відчуватиме їх наближення і зуміє використати найменший шанс для поповнення свого гаманця. Сьогодні – чудовий день для укладання угод, покупок та продажів, обговорення фінансових ідей або влаштування на роботу. А також для розмови з начальством про підвищення зарплати – якщо, звичайно, Телець має вагомі аргументи «за».

БЛИЗНЮКИ. День обіцяє суттєво змінити життя Близнюків. Приготуйтеся до змін – те, що ви мали намір зробити цього дня, може скоро здійснитися. Головне – не сидіти, уткнувшись у телефон, а дивитися на світ довкола, у ньому ще багато приємних сюрпризів. Сьогодні всі комерційні плани Близнюків будуть успішними, а для тих, кому бізнес не цікавий, доля приготувала приємний сюрприз на роботі. Розмова із начальством стане відправною точкою швидких змін. НУ сфері кохання зірки радять Близнюкам забути всі старі образи та відпустити минуле!

РАК. Раку зірки рекомендують поберегти нерви! У справах і на роботі цього дня Раку стане в нагоді образне мислення, проте навіть у творчих професіях успіх буде гарантований тим, хто ретельно планує кожен крок. Не виключено, що сьогодні Рак зі своїм свіжим поглядом на світ здатний знайти несподіване вирішення проблеми або розглянути помилку там, де її не бачать інші. Однак не варто поспішати і намагатися отримати все відразу! Будь-які конфлікти будуть у цей день не на вашу користь.

ЛЕВ. Слідкуйте за своїм гаманцем і будьте обережні з грошима! Сьогодні Леву треба покладатися на свої сили та прораховувати кожен крок. Цього дня навіть найскептичніші Леви можуть зіткнутися з низкою дивних збігів, що відбуваються прямо на їхніх очах! Ці збіги можуть бути пов’язані зі справами Лева або з тим, що відбувається навколо нього. Головне, щоб це не вибило вас з колії, бо в цей день ви схильні до ризику емоційних сплесків, які здатні вплинути на здоров’я. Тож чи варто ризикувати?

ДІВИ. Для Діви настає ідеальний час для зміцнення свого соціального статусу! Зайва прямота і відвертість не вітаються, бо сьогодні у Діви буде рідкісна нагода заручитися заступництвом якогось високопосадовця. Діва сьогодні має всі шанси справити хороше враження на всіх і в будь-якій обстановці. А тому цього дня Діві варто тримати напоготові свої козирі: доленосна розмова з начальством може статися будь-якої миті!

ТЕРЕЗИ. День обіцяє Терезам успіх у будь-яких справах, пов’язаних зі спілкуванням. Вміння комунікувати буде на висоті, а тому провести складні переговори, сподобатися начальству або завести нове багатообіцяюче знайомство – сьогодні вдаватиметься Терезам без зусиль. Зірки радять Терезам не втрачати час і вивести своє життя на новий рівень. Зважтеся на ризиковані кроки, прислухайтеся до своєї інтуїції і обов’язково випаде шанс рано чи пізно стрімко піднятися кар’єрними сходами.

СКОРПІОН. Фортуна зараз на боці Скорпіона, а тому є сенс мобілізуватись і показати все, на що здатний! Не виключено, що сьогодні ситуація протягом дня стрімко змінюватиметься і від Скорпіона буде потрібно вміння швидко схоплювати суть і вирішувати питання на ходу. Це буде чудовий шанс зарекомендувати себе перед оточуючими та в очах начальства. Однак зірки застерігають від авантюрних рішень та випадкових знайомств!

СТРІЛЕЦЬ. Сьогодні у Стрільця може бути день невдач, але немає причин зневірятися і засмучуватися. Справ може навалитися стільки, що Стрілець ризикує впасти в ступор! Особливо якщо ситуація вимагатиме від нього перебувати в кількох місцях одразу! Зірки радять Стрільцеві сьогодні зберігати спокій, бо рано чи пізно день закінчиться, а чорна смуга стане білою. Зірки радять Стрільцю ввечері погуляти на свіжому повітрі або провести час з людьми, з якими можна говорити відверто і нічого з себе не вдавати.

КОЗЕРІГ. При прийнятті рішень спирайтеся лише на здоровий глузд, не довіряйте інтуїції. Сьогодні удача чекає на Козерога в командній грі! Разом з колективом Козерогу буде легше, ніж зазвичай, справлятися з вирішенням більшості проблем і в цьому випадку Козеріг сьогодні часом буде здатний зробити неможливе. У бізнес-справах на вас чекає успіх, а на бюджетників чекає фінансове заохочення. Цього дня витівки недоброзичливців не зможуть зіпсувати настрій, а їх ворожих нападків можна не побоюватися.

ВОДОЛІЙ. “Як гукнеш, так і відгукнеться” – такий девіз дня. Якщо сьогодні Водолій буде налаштований до оточуючих агресивно, то й вони із задоволенням відплатять йому монетою. Зате добрі справи не залишаться без відповіді і повернуться сторицею. Однак, зірки попереджають – є ризик несподіванок, будьте уважні з гаманцем та картами. Не виключено, що вас підставить близька людина, яку ви давно знаєте! Загалом, Водолію, треба подвоїти свою обережність і приводу для смутку не буде.

РИБИ. Цього дня зірки обіцяють Рибам рідкісну удачливість та везіння! У справах і на роботі навички можуть послужити Рибам хорошу службу, якщо вони сьогодні не піддаватимуться негативним емоціям, це може призвести в кращому випадку до непорозумінь і збоїв, а в гіршому – до низки небажаних подій. А щоби остаточно не заплутатися, Рибам у цей день краще не відволікатися на сторонні думки та почуття. Авантюрний настрій Рибам сьогодні не стане на заваді.

You cannot copy content of this page