Все почалося з того, що мій колишній чоловік почав гуляти і ставлення помінялося в гіршу сторону, мені нічого не залишалося, як зібрати речі і малу Даринку і поїхати до батьків. У свої 25 років я не працювала, бо нас забезпечував чоловік, але тепер не було виходу я влаштувалася в магазин касиром

Після роботи ми з подругою зайшли в свій улюблений кафетерій випити кави і поговорити. Ми за звичай потрапляли на одну зміну, яка там працює, а це була зовсім інша, до нас підійшов офіціант, ми зробили замовлення. Коли я йшла до дверей, то помітила дуже красивого хлопця, їх бармена, задивилася на нього. Випили кави і розійшлися по домівках. Через якийсь час ми знову йдемо туди і знову та ж зміна. Коли робили замовлення якось ненароком розговорилися з цим хлопцем, настільки гарний що хоч постав перед собою і милуйся ним. Але при розмові я зрозуміла, що він занадто самозакоханий і егоїстичний. Друг його офіціант зовсім інший, товариський і смішний.

Він мені здавався недоброзичливим, передати словами не можу на скільки.

Сказала подрузі, що більше до них на зміну не піду, його ставлення до людей мені не сподобалося.

– Працюємо ми в магазині, коли перестали ходити туди, він занадто часто став заходити до нас по дрібницях купити щось. Але такий сухий і взагалі ні про що.

– Прокидаюся я якось вранці від того, що мені наснився він. Сон такий, що ми сидимо з ним на дивані в обнімку і він обнімає мене, уві сні було тепло і ніжно.

Домовилися з подружкою піти до них після роботи. Хоча я не дуже хотіла.

Коли прийшли, він був іншим, якимось не таким як завжди і я помітила як він дивиться на мене. Коли ловила на собі погляди, він соромливо відвертався. Сиділи ми довго і подруга моя вирішила пожартувати, говорить йому.

– Миколо , а ти тут Наталі наснився! У мене відвисла щелепа, а він почервонів і запитав – І що я там робив ? Я лише сиджу і думаю, замовчи! І вона така .

– Виявляв до Наталі прихильність.

Я думала, що під стіл залізу, а він такий соромливо: хороший сон.

Сиджу, мною колотить і тоді я зрозуміла, що він мені подобається.

Коли йшли, він подрузі помахав рукою, а мене якось перекрутив і обійняв за талію і тихо вимовляючи при цьому па-па.

Подруга на це прямо задивилася і після сказала, що тут щось не те, що я йому подобаюся, коли я сказала що їй здалося, то вона сказала що вона доросліша ніж я і їй видніше.

Я була вихідна, забрала доньку з садочка і зайшла до Миколи на морозиво.

Зробила замовлення тут з’явився він і застиг, привітався і видно було, що ледве запитав:

– Це твоя дочка?

І коли я відповіла:

– Дочка.

Він здивовано перепитав:

– Дочка?

– Так, мені 25 років і є дочка і я в розлучена.

Він був здивований, так як я виглядаю молодше ніж на 25, але як виявилося він був старшим. Він заговорив з дочкою, вона його засоромилася, а потім мені тихенько сказала.

– Мамо він мені подобається. Минуло кілька днів і вона мені каже.

– Мамо, а пам’ятаєш як ми з Миколою і тобою їли морозиво, коли наступний раз підемо гуляти? У мене тоді не було ні слів, нічого просто маленький шок, звідки у дитини такі думки, якщо бачила вона його один раз. А він мені снився і сни такі , що в реальному житті вони почали потім потроху збуватися. Якось ми перетнулися з ним на вулиці, досить мило поговорили, він розпитував за Даринку.

Минув час, а наше ставлення перейшло вже більше в дружнє, спілкувалися, але не часто бачилися, адже їх кафе закрили через карантин. Він іноді приїжджав в магазин з подарунками для дочки, як він дивився на мене. Проговорили, і тут Микола каже, давай завезу додому. І тут мій сон справдився, посадив мене біля себе і я милувалася ним всю дорогу. Під будинком ми ще трохи поговорили я запропонувала випити чаю але він сказав, що ще має справи і я пішла.

Додому прийшла задоволена, просто літала.

Через тиждень друзі запросили на дачу на шашлики і я попросила його завезти мене до них, сідаю до нього в машину, і пропоную залишитися на дачі разом. Но він попив кави з нами і поїхав.

Цілий вечір думала про нього і друзі говорили, що я йому подобаюся, що вони бачать як він дивиться на мене, що у нього є до мене щось.

Ну ось, я все-таки зважилася зізнатися йому в почуттях, написала, на що він відповів, що я йому за нісенітниці написала.

Все, що я можу йому ще сказати, погляди, поведінка? До мене повернулася моя перша думка про нього, що захотілося йому корону поправити.

Мовчали, довго не переписувалися, поки мені не знадобилася його допомога. Я їхала з дочкою в лікарню. Коли побачилися, ховали обидва очі, він хотів обняти, але не наважився і я так само. Коли він привіз нас, він так дивився, погляд говорив про одне, сказав що можливо забере нас потім, але цього не сталося.

В один з моїх вихідних ми з дочкою пішли на прогулянку в парк, на зустріч іде нам пара, жінка з букетом квітів, вся сяє і її обнімає мій Миколка, ми пройшли переглянулися поглядами і в очах в мене забриніли сльози.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Hot-news.com.ua заборонений!

You cannot copy content of this page