Життєві історії
— Ви куди нас привезли. Тур для найбідніших обрали, чи як? – заявила невістка свекрусі, – Та я могла б з новим кавалером увесь світ у люкс умовах облітати, так ні з вами в цій дірі сиджу!

Мимоволі підслухала розмову двох жінок. Одна з них з гіркотою скаржилася на сина.

Хлопчику – 34 роки. Чотири роки тому одружився. За жінку взяв дівчину яскраву і красиву, танцівницю з клубу, на 10 років молодше. Мають уже дочку. І ось все б нічого, тільки невістка, яка звикла до щедрих залицяльників і легкого життя, незадоволена заробітками сина.

Син і раніше витрачав на неї все, що у нього було. І навіть займав у матері. А тепер, отримавши козир у вигляді дитини, невістка берега пустилася. Завела інстаграм, постить туди їжу і луки, а ось тепер їй неймовірно потрібні фото з закордону. Набридло, каже, сидіти в чотирьох стінах, вези мене у подорож і все тут. Інакше – розлучення.

Син перечити не посмів. Хоч сам на поїздку не заробив, але забезпечити зобов’язаний – побіг займати у матері. У тієї була, звичайно, заначка на чорний день. Її і забрав. Тільки мама поставила умову – якщо вже такі витрати, то давайте і ми з батьком з вами поїдемо. Ми теж за кордоном не були. Подорожуватимемо всі разом. Та й з онукою поспілкуватися хочеться. Син погодився.

Організацією відпочинку займалася сама свекруха. Син працює. У невістки дитина і інстаграм, їй не до цього. Жінка розрахувала наявні кошти, знайшла відповідний варіант і сім’я поїхала відпочивати.

Однак, щось пішло не так. Невістці здалося, що апартаменти недостатньо шикарні, та й вигляд з вікна не гідний фото. І мало того, що подумала, так і висловила все матері чоловіка.

— Ви куди нас привезли. Тур для найбідніших обрали, чи як?

Тут у матері терпіння і скінчилось. Вона, звичайно, в сльози. Я, каже, на тебе останні гроші витратила. І організувала все як вміла і могла, на ті кошти, що були. А ти мені замість подяки ще й винною робиш. Сама б і оплачувала, раз така розумна, а ти тільки критикувати.

Невістка теж в сльози. І до чоловіка з претензією. Мовляв, я таких женихів відкинула, та й зараз мене видзвонюють. А я сиджу з тобою в халупі, і не маю права на відпочинок. Та ще й твоя мати мені не зрозуміло що говорить. Піду-піду, внучку не побачите.

Невістка поставила чоловіку умову, або його мама перед нею вибачається, або вже завтра вона їде до багатого залицяльника, який готовий взяти її за жінку і навіть дитину при живому татові усиновити не проблема при його грошах.

І що ви думаєте: мама таки вибачалась. З відпустки повернулись і жінка яка усім усе оплатила і організувала залишилась винною в тому, що цю ж відпустку і зіпсувала.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page