Виконаються всі бажання, мрії здійсняться: з 18 травня біла полоса настане для вибраних

З 20 травня денне світило переходить у повітряний знак Близнюки, а перед цим робить найсприятливіший транзит – з’єднується з Юпітером. Цей час, напевно, запам’ятається багатьом представникам зодіакального кола, адже він ознаменується виконанням бажань одразу у кількох життєвих сферах.

З 18 травня починається гарний період для вирішення суперечок та залагодження конфліктів. Будь-які правові процеси завершаться таким чином, що кожна сторона залишиться у плюсі. Але Юпітер впливає на партнерство ще й у любовній сфері, тому зараз найкраще укладати шлюби та призначати заручини. Пари, які перебувають на початку відносин, зможуть вийти на новий рівень та зміцнити свій союз.

Необхідно приділити час робочим процесам, особливо якщо ви хочете закласти добрий фундамент для майбутнього. З 18 травня до середини літа будь-які прогресивні кроки досягнуть своєї мети, розшириться сфера впливу, а корисних зв’язків побільшає.

Найбільше пощастить Близнюкам: саме представники цього сузір’я можуть отримати вигідні пропозиції на роботі, додатковий фінансовий дохід або мати вірних друзів, а також вирішити проблеми в особистому житті.

Всесвіт виділив ще три знаки, яким також пощастить, хто ж ці щасливці?

Телець

Людьми цього сузір’я керує Марс, вони рішучі та сміливі. А коли їм простягає руку допомоги ще й Юпітер, фарт весь час супроводжує Тельців. Їм вдасться зосередитися на своїх цілях і виконати найзаповітніше бажання. Юпітер у зв’язці з Сонцем вирішить усі проблеми та зруйнує наявні перепони. До середини літа Овни будуть на піку своїх можливостей — безглуздо не скористатися цим сприятливим часом!

Лев

Представникам цього сузір’я також пощастить виконати одразу кілька бажань. Щоправда, всі вони будуть пов’язані з особистим життям. Левам як ніколи потрібна підтримка близької людини, і Юпітер зробить все, щоб вони її отримали. Що стосується роботи та грошей, то тут планета удачі просто позбавить Терезів від проблем і вбереже від помилок, що саме по собі вже є подарунком.

Терези

З переходом Сонця в сузір’я Близнюків у Терезів рівень доходу почне стрімко підніматися, а коли Юпітер поєднається з денним світилом, вони зможуть зірвати куш. Зараз головне — правильно розпорядитися своїм часом, адже Терези будуть нарозхват і ресурсу просто не вистачить, щоб закрити всі свої потреби. Терезам потрібно бути щирими з оточуючими: якщо люди відчують тепло, що виходить від вас, то самі будуть раді виконати будь-яке ваше бажання.

You cannot copy content of this page