Життєві історії
Я намагалася не звертати уваги на її примхи і все ж зійшлася з коханим. Ми почали жити разом. Тоді донька стала витворяти всякі капості: спускала колеса в машині мого співмешканця, ставила плями на його одязі, підкидала сміття в кишені. А одного разу вона втекла з дому. Тоді я не на жарт перейнялась і все-таки прийняла рішення розлучитися зі своїм коханим

У вересні моя сімнадцятирічна дочка нарешті стала студенткою. Склала всі іспити і вступила на бюджет в той університет, в який хотіла. Природно я дуже раділа за неї, раділа тому, що вона подорослішала, що у неї почалося доросле, цікаве життя. Але потім дочка стала з кожним разом все рідше і рідше приїжджати додому. Виявилося, що у неї в тому місті, де вона навчається, з’явився молодий чоловік. І тепер моя дівчинка цілком зайнята своєю любов’ю, ну і навчанням, звичайно ж. А я залишилася одна однісінька і зловила себе на думці, що дуже шкодую про те, що раніше дозволила своїй дочці зруйнувати моє особисте життя.

З її рідним батьком ми розлучилися, коли дочці було тринадцять років. Він їздив по роботі в сусідню країну і знайшов там іншу жінку. Тримати я його не стала, адже коханню не накажеш. Та й немає сенсу в шлюбі, де людина живе з думками про іншу. Перший час я сумувала за колишньому чоловікові. А також підтримувала доньку, адже в одну мить батько пропав з її життя. Це дуже вразило мою дівчинку.

У мене не відразу вийшло завести серйозні відносини, за 15 років шлюбу я відвикла знайомитися з чоловіками. Але минув час, і я нарешті почала підпускати до себе чоловіків. Але намалювалася нова проблема: жоден з них не подобався моїй дочці. Я боялася руйнувати світ своєї дівчинки, адже це так легко зробити в підлітковому віці. Але коли я знайшла собі чоловіка, якого полюбила по-справжньому, то спробувала домовитися з донькою, але та була непохитна. Казала, що не хоче бачити в будинку нікого, крім свого батька. Вона все ще сподівалася, що той передумає і повернеться до нас.

Я намагалася не звертати уваги на її примхи і все ж зійшлася з коханим. Ми почали жити разом. Тоді донька стала витворяти всякі капості: спускала колеса в машині мого співмешканця, ставила плями на його одязі, підкидала сміття в кишені. А одного разу вона втекла з дому. Тоді я не на жарт перейнялась і все-таки прийняла рішення розлучитися зі своїм коханим.

І ось тепер донька поїхала, у неї почалося своє життя. Відтепер їй немає діла до того, з ким я зустрічаюся і як я живу. А мені зараз вже далеко не тридцять навіть. І знайти чоловіка в моєму віці не так просто. Два роки тому мені здавалося, що я чиню правильно, що я бережу свою дитину. А на ділі виявилося, що я постелила під ноги своє життя капризному підлітку.

Дуже шкодую про те, що тоді пішла у неї на поводу і покинула свого коханого. Невже так і доведеться жити одній у порожній квартирі.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page