Украина
«Я навчався на тимчасово підконтрольній Україні території»: мережа лютyє через курсантів-зрадників харківського ВНЗ (відео)

Троє курсантів Харківського національного університету цивільного захисту поїхали на окуповані території Донбасу і пішли на службу в фейкове «МНС ДНР».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Андрій Цаплієнко.

«Євген Овчинніков, Олександр Волошин, Юлія Крижанівська. До літа 2017-го курсанти Харківського національного університету цивільного захисту (у народі «Пожежка»). З літа 2017-го співробітники «МНС ДНР». Зверніть увагу, як Женя Овчинніков розповідає про себе роспропагандистам: «навчався на тимчасово підконтрольноій Україні території». «на тимчасово підконтрольній», Карл! У Харкові! Це що ж, виходить, я теж навчався «на тимчасово підконтрольній»? Адже моя рідна харківська 36-а школа стоїть поруч із «Пожежкою», — обурився журналіст.

У зв’язку з цим у Цаплієнка виникло багато різних запитань, які все ж, на його думку, залишаються риторичними.

«Перше. Чи приймали присягу на вірність Україні курсанти «силового» ВНЗ Є.Овчинніков, А.Волошин і Ю.Крижанівська? Якщо так, то вони зрадники. Злочинці, чиї дії розглядаються в контексті ст.111 КК України.

Друге. Чи знали офіцери, викладачі та куратори цих людей, про наміри своїх підопічних? Якщо так, то вони співучасники. Якщо ні, то вони не володіють ситуацією в середовищі курсантів. Непрофесійно, однако. Хоча, якщо викладачі націлені на виховання пожежних інспекторів, які збивають гроші з комерсів, тоді запитання знімається.

Третє. А скільки ще таких потенційних перебіжчиків навчається в харківській «Пожежці», в харківській «Юрці», в інститутах МВС, в інших «грошово-силових» ВНЗ України? На бюджеті, зокрема? І скільки разів ми ще почуємо з вуст недорікуватих людей у потішній формі цю ідіотську фразу: «Навчався на тимчасово підконтрольній…?»- резюмував Цаплієнко.

Джерело.

facebook