Україна
“Я сумую страшенно, але є одне але!”: Андрій Хливнюк зізнався в інтерв’ю, чому так не любить телефонувати своїм діточкам

“Я сумую страшенно, але є одне але!”: Андрій Хливнюк зізнався в інтерв’ю, чому так не любить телефонувати своїм діточкам

Український музикант Андрій Хливнюк став одним з зірок, які взяли у руки зброю для захисту країни. Чоловік важко переживає усі події та дуже сумує за сім’єю.

У інтерв’ю артист зізнався, що йому складно без сім’ї – він постійно сумує. Андрію важко спілкуватись телефоном з дітьми, адже емоції беруть над ним верх.

“Я сумую страшенно за дітьми. А телефонувати я не можу. Мене розмазує одразу. Я тільки зателефоную, ми поговоримо, вона скаже: “Тату, а скоро вже закінчиться війна, скоро ви впораєтеся з цими не людьми? Я хочу додому. Ти обіцяв, що ми поїдемо дикунами в Анталію. Я вже підготувалася, а місяць минув”. А тато… мене починає сильно мазати. Я потім від години до 6 години не можу працювати нормально”, – сказав Андрій.

Проте Хливнюк вірить, що зовсім скоро зустрінеться з донькою та сином та зможе їх обійняти.

Нагадаймо, що Андрій виховує 11-річного сина Івана та 8-річну доньку Олександру. З мамою дітей Ганною Копиловою вони розійшлись у 2020 році.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page