Без рубрики
Я тиждень спала під дійсно важкою ковдрою і ось як це змінило моє життя

Корисна інформація!
Я тиждень спала під дійсно важкою ковдрою. Ось як це змінило моє життя

Згадайте ті відчуття, коли ви прокидалися під цілою горою ковдр в холодний зимовий день — напевно ви відчували себе виспався і відпочив.

Протягом багатьох століть важкі ковдри використовувалися в терапевтичних цілях: для корекції поведінкових і сенсорних розладів, щоб знизити тривожність, депресію, позбавитися від безсоння.

Вся справа в тому, що легкі дотики розбурхують нервову систему, а сильні, але м’які — заспокоюють. Такий ефект вчені називають «вплив на тіло глибокого тиску».

Під час тиску на тіло людини в організмі підвищується рівень мелатоніну і серотоніну, в результаті нервова система розслаблюється, людина заспокоюється. Це впливає на якість сну.

Ось чому батьки туго сповивають дітей — щоб заспокоїти їх.

Важкі ковдри корисні людям, які борються з тривогою, депресією, посттравматичним синдромом, розладами сну. Вони стануть в нагоді і тим, хто хоче швидше заснути , краще спати і, можливо, навіть прокинутися в гарному настрої.

Ось відгук людини, який впродовж тижня спав під важким ковдрою:

Після пробудження я не могла згадати, коли заснула і що мені снилося. Якщо я прокидалася посеред ночі, мені вистачало кількох хвилин, щоб знову поринути в сон . Мій настрій покращився, я стала більш енергійної, але я не знаю — чи пов’язано це з ковдрою.

Вага ковдри в ідеалі повинен скласти 10% від вашого власного ваги. Є спеціальні ковдри з кишеньками на блискавках, куди можна засипати гречку або

Якщо ви шукаєте легкий, природний спосіб зменшити стрес і занепокоєння, або просто хочете поліпшити сон, перестати крутитися, обов’язково спробуйте важке ковдру!

Ви чули про подібні плюсах важкої ковдри? Обов’язково випробуйте його переваги на собі! Будьте здорові!

Джерело

facebook