Я закохалася у одруженого чоловіка! Не розумію, як таке могло статися. Чому він їй зрадив?

Я закохалася у одруженого чоловіка! Не розумію, як таке могло статися, адже цілий місяць я ходила на курси керування автомобілем, і він мене нічим не зачепив.

Звичайний чоловік, трохи за 40, невеликого зросту. Але є в ньому щось харизматичне, привабливе. Він виявився моїм інструктором з водіння. І тільки тоді я зрозуміла, що закохалася.

Одного разу після проведення всіх занять та водіння вирішили ми відзначити успіхи. Зібралися деякі інструктори та учні, особливо активні, і я в тому числі. Трохи випивши, я наважилася, і перша підійшла до нього. З розмови дізналася, що він одружений та має трьох дітей.

Але тут же пожартував, що це не буде забороною випити кави з такою вродливою дівчиною, як я. Із цього моменту у нас все й закрутилося. Того ж вечора він підвіз мене додому і залишився на ніч. Але з огляду на те, що він одружений, наші зустрічі проходили після його роботи і то в машині. Містечко маленьке і такого чоловіка через його професію знає багато хто.

В одну з останніх зустрічей він погано відгукувався про свою дружину, говорив погані подробиці і тут мене накрило. Вмить він став мені неприємний. Може жіноча солідарність тому причиною, чи страхом, що колись і мене майбутній чоловік так само судитиме з коханкою, але я звела всі наші зустрічі до мінімуму, а потім перестала відповідати на його дзвінки, заблокувала.

Швидко ж я прийшла від великої любові до огиди!

Але, незважаючи на це, я намагалася побачити його дружину. Знаючи, де він живе, я в один із вихідних простежила, як вони удвох виходили з дому. Дружина виявилася гарною високою білявкою.

Чому він їй зрадив (може не тільки зі мною), я зрозуміти не можу. Одне для себе усвідомило, що на світі багато вільних чоловіків і не потрібно піддаватися першій закоханості до одружених.

You cannot copy content of this page