Шоу-бизнес
Я знала, що для «своїх» треба відкласти: Сергій Притула захопив мережу розповіддю про подарунок сину день святого Миколая

Український комік і телеведучий Сергій Притула досить часто публікує комічні ситуацій зі свого життя, які згодом набирають тисячі лайків і репостів.

Сьогоднішня публікація про про пошук новомодної іграшки яку він планує подарувати сину на день святого Миколая не стала виключенням, користувачі Facebook вже за першу годину оцінили пост у понад 2 тисячі лайків, пише «intermarium«:

Я думав, що мене, батька, який пройшов довгий шлях від бакуганів та ніндзяго до спінера, вже нічим не здивуєш.

І раптом… бейблейд!!!!!!!

Переговорили вчора з колишньою дружиною на предмет того, що Миколай принесе під подушку малому, ну, щоб не співпало;). Про все домовились і Юля, знаючи мій графік, каже, мовляв, не парся, я того бейблейда сама куплю і тобі завтра віддам. Ну, ок.

Через годину телефонує: «в «Україні» немає». Ще через 2 «в «Лавіні» теж».

А я якраз переїжджав з однієї локаці зйомок на іншу. По дорозі зробив гак і заскочив у дитячий магазин в якому є постійним клієнтом від народження Дмитра. Заходжу в магазин, одразу натрапляю на управляючу. Далі діалог:

Я: добрий день, мені треба еееее…

Управляюча: (тихенько) бейблейд?

Я: здається воно так називається…

У: (озираючись, втаємничено) ідіть за мною!

Коротше, в савєцкому союзі так чоботи з-під поли не продавали, як мені вчора ті цяцьки. Пані в магазині, під каптьоркою, привідкрила пакет в якому було 5-6 упаковок тих іграшок і я вибирав їх так, наче 30 років тому вініли у фарцовщиків. І дуже потішила фраза:» я знала, що для «своїх» треба відкласти»!

Коротше, з одною дитиною розібрався. Чим догодити другій у 4,5 місяці — ламаю голову ще більше ніж над тим, що ж буде під подушкою у дружини;))).

Маю надію, що і вам і вашим діткам Миколай принесе не різочку;))!

І цікаво, який тренд буде через 2-3 місяці?

facebook