Суспільство
“Я зустрів ту дівчину, яка робить мене щасливим”: Іраклій Макацарія розсекретив, як зустрів своє кохання життя (фото)

“Я зустрів ту дівчину, яка робить мене щасливим”: Іраклій Макацарія розсекретив, як зустрів своє кохання життя

37-річний бізнесмен та кінопродюсер Іраклі Макацарія перебуває у стосунках із 20-річною студенткою медичного університету Лізою Чічуа. Харизматичний грузин шукав кохання в Україні на шоу “Холостяк”, але зустрів його у себе на батьківщині. У квітні чоловік зізнався, що зробив пропозицію молодій обраниці, а тепер розповів історію їхнього знайомства.

Іраклі зізнається, що часто згадує свої давні інтерв’ю, в яких говорив, що не вірить у кохання з першого погляду, але зараз він суперечить тим словам, які вимовляв кілька років тому. “У мене справді була закоханість у момент, у секунду, коли я її побачив, – розповів він у новому проекті каналу СТБ “Як ти?” – Я детально пам’ятаю, це було 22 серпня 2020 року в Батумі”.

Макацарія розповів, що того дня він випадково потрапив на концерт грузинського гурту. Біля входу в зал було дуже багато людей, і серед натовпу він вперше побачив “сяюче обличчя”.

“Я знав про неї від дружини мого друга. Вона мені просто у Фейсбуці показала одне відео, як Ліза співає зі своєю мамою. На вигляд я її знав. Вона мені здалеку дуже сподобалася, імпонувала, але в той день ми з нею не спілкувалися. Вона була на концерті зі своєю сім’єю, там була і мама, і брат, і сестра, і бабуся… Я, звичайно ж, не підійшов, спостерігав здалеку”, – розповів екс-Холостяк Григорію Решетнику.

Як тільки Іраклі вийшов з концерту, він увесь час думав про дівчину, вона не виходила з його голови. І тоді він вирішив їй написати, хоч йому не звично було робити це першим. Спочатку спілкування було в листуванні, а через стислий термін вони зустрілися. Ліза дуже любить чурчхелу і Макацарія вирішив першу зустріч розпочати із солодощів.

“Я якраз їхав до Кахетії на зйомку своєї передачі, а Кахетія славиться тим, що у них дуже смачні чурчхели. Я вирішив закупитися, – поділився він. – Бажання моє з нею зустрітися було саме таким, що я хотів передати їй ці солодощі та особисто познайомитися”.

З того часу пара більше не розлучається, і цього року планує зіграти весілля, яке, за словами Іраклі, буде масштабним.

“Я зустрів ту дівчину, яка робить мене щасливим. Яка зароджує величезне бажання робити їй приємне, дивувати, робити сюрпризи і просто казати так, як ніхто у світі не може кохати”, – підсумував бізнесмен.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page