Як Чарівний Молодий місяць з 14 по 20 серпня 2023 року вплине на кожен знак зодіаку?

Як Чарівний Молодий місяць з 14 по 20 серпня 2023 року вплине на кожен знак зодіаку

На початку цього тижня, з 14 по 20 серпня 2023 року, молодик у Леві набирає сили, активуючи потужний портал для всіх знаків зодіаку.

Цей період обіцяє принести глибокі зміни та можливості для зростання, оскільки невидимий Місяць, що знаходиться між супермісяцем та Блакитним Місяцем, висвітлює шлях кожного знака.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Для Овнів цей молодик у Леві стане часом глибокого роздуму та зосередженості. Ваша рішучість увібрати себе в щастя і радість призведе до збільшення потоку достатку у вашому житті. Ставте на те, що робить вас справді щасливими, та прийміть позитивні зміни у своєму житті. Ваше серце буде найкращим гідом у цей період.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Тельцям у цей час потрібно зосередитися на своєму внутрішньому світі та власних бажаннях. Молодий місяць у Леві підштовхує вас до посилення самооцінки та звернення уваги на речах, які дійсно важливі для вашого щастя. Практикуйте подяку та налаштуйтеся на джерело своїх бажань – вашої інтуїції.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Цей тиждень буде гарним періодом для комунікації та самовираження. Ваша здатність висловити свої думки та почуття з більшою відкритістю та чесністю приверне успіх і благополуччя. Молодий місяць у Леві дозволяє вам по-новому поглянути на своє життя, побачити в ньому нові перспективи.

Рак (22 червня – 22 липня)

Для Раків цей час є важливим, щоб зосередитися на сфері фінансів і самооцінки. Молодий місяць у Леві стимулює вас до трансформації поглядів на себе та свої можливості. Підніміть свою цінність у власних очах, і це відіб’ється на вас на практиці, залучаючи процвітання.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Цей молодик є вашим щорічним відродженням. Ваша справжня сутність сяє світлом, і ви готові розпочати новий розділ життя з відвертістю та пристрастю. Прийміть себе такими, якими ви є, і дозвольте собі сяяти.

Ваші справжні риси приваблять успіх та захоплення.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, виділіть час для спокою та внутрішнього просвітлення. Цей час підходить для рефлексії та розуміння того, що саме приносить вам задоволення. Зосередьтеся на внутрішніх змінних та підтримайте свою духовну сторону.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Фокус на відносинах стає ключовим у цей період для Терезів. Молодий місяць у Леві дозволяє вам побачити свої взаємини з новою перспективою. Будьте відкритими та чесними у своїх емоційних проявах, і ви створите гармонійніші зв’язки.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Для Скорпіонів це час перетворень та змін. Молодий місяць у Леві стимулює вас до того, щоб відпустити минуле і відкритися новому. Практикуйте прощення і давайте можливість почати все з чистого аркуша. Ваша здатність долати перепони приверне успіх.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців це час активації кар’єрних можливостей та самореалізації. Молодий місяць у Леві підштовхує вас до висловлювання своїх амбіцій і мрій. Прийміть виклик та поставте перед собою амбітні цілі. Ваша впевненість приверне успіх.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козерогам потрібно зосередитися на своїй вірі та духовному зростанні. Молодий місяць у Леві підштовхує вас до перегляду цінностей і того, що справді важливо для вас. Розвивайте духовність і дотримуйтесь свого внутрішнього голосу.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Для Водоліїв це час активації фінансової галузі та матеріального благополуччя. Молодий місяць у Леві дозволяє вам подивитися на гроші з нової перспективи. Застосовуйте свої оригінальні ідеї для створення стабільності та достатку.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Відмінний період, щоб зосередитися на ваших відносинах та близьких зв’язках. Молодий місяць у Леві сприяє глибокому розумінню та подолання труднощів у відносинах. Будьте відкритими до діалогу та емоційної вразливості, щоб зміцнити свої зв’язки.

You cannot copy content of this page