Як дізнатися, хто твій ангел-охоронець за датою народження

Згідно з теорією нумерології, місяць народження людини може багато розкрити про її характер

Наприклад, люди, народжені в липні, мають більш оптимістичний погляд на життя, але частіше мають проблеми із зором.

Дізнайтеся, як місяць народження впливає на ваше життя:

Січень

Люди, народжені в січні, управляються числом 1. Вони природжені лідери – незалежні та аналітичні.

Вони хочуть, щоб їх визнавали за творчість, інтелект і здатність проявляти ініціативу. Крім того, люди, народжені в січні, дуже харизматичні, тому інші люди просто природно їх слухають. З іншого боку, такі особистості досить консервативні і більш схильні слідувати звичним традиціям життя.

Багато людей, народжених у січні, вперті, але амбітні та рішучі. Вони люблять навчати інших, але не гніваються, коли їх навчають. Ці люди не засуджують людей за їхні помилки чи слабкості.

Народжені в січні особливо працьовиті, розумні, організовані, чутливі та турботливі. Стійкий до хвороб, крім холодів.

Лютий

Люди, народжені в лютому, управляються числом 2. Вони витрачають багато часу на пошуки своєї другої половинки, тому що надають пріоритет стосункам. Якщо вони не знайдуть свого обранця, то можуть впасти в депресію. Ці люди вміють співпереживати, люблять піклуватися про інших і виходять чудовими батьками.

Народжені в лютому розумні, реалістичні, але схильні до абстрактного мислення. Це досить темпераментні і рішучі люди. Привабливі, тихі, сором’язливі і скромні, але при спробі їх стримати стають справжніми бунтарями. Народжені в лютому люблять свободу і чесність.

Вони часто надзвичайно чутливі та швидко вразливі. Хоча він цього не показує, але також швидко злиться. Намагається здійснити свої мрії. Вірить в забобони. Любить заводити нових друзів, але рідко це демонструє.

Вчені стверджують, що люди, народжені в лютому, по натурі художники.

Березень

Людям, народженим у березні, супроводжує число 3. Вони часто з’являються в потрібному місці і в потрібний час. Ці люди мають вроджену схильність до шанування. Вони можуть заробити багато грошей, але швидко їх втрачати. Народжені в березні схильні до невірності, тому зобов’язання не для них.

Ці люди ласкаві, але сором’язливі та замкнуті. Любить спокій і тишу. Чутливий до інших, але швидко гнівається. Мстивий. Любить мріяти і фантазувати, подорожувати. Любить увагу, але часто приймає поспішні рішення при виборі партнера. Музичний.

За словами вчених, народжені в березні схильні до астми, що позначається на їх дихальній системі. Дефіцит вітаміну D також може вплинути на розвиток мозку, і ці діти не дуже добре вчаться в школі.

Однак вони можуть або стають великими артистами.

Квітень

Людей, народжених у квітні, супроводжує число 4. Уперті, владні та імпульсивні. Вони також дуже творчі, привабливі та розумні. Це лідери по натурі – амбітні, харизматичні. Цим людям потрібно бути обережними, щоб не відштовхнути друзів і родину через надмірне керівництво. Поставивши мету, ви ніколи не здастеся, поки не досягнете її.

Це активні та мотивовані люди. Рішучі, часто приймають поспішні рішення, але співчутливі. Привабливий, любить увагу оточуючих. Такі люди дипломати за своєю природою. Благородний, доброзичливий і корисний. Любителі пригод мають гарну пам’ять.

Травень

Народжених у травні супроводжує число 5. Ці люди віддають перевагу самовираженню, вони талановиті музиканти, актори або письменники. Найбільшою цінністю для них є шлюб. Друзі також відіграють важливу роль, тому вони проводять багато часу, спілкуючись з іншими. Але іноді хочеться побути на самоті.

Народжені в травні вперті і нетактовні. Сильна воля, мотивація. Легко злиться. Любить увагу оточуючих. Легко втішається.

Працює систематично. Любить мріяти, має передбачливість, розуміння і гарну уяву. Любить літературу, мистецтво, подорожі, не любить дітей і сидіти вдома.

Червень

Народженим у червні супроводжує число 6. Це романтичні, але ревниві люди. Через прихильність до минулого любовні стосунки цих людей ускладнюються. Народжені в червні часто стають успішними артистами. Добросердечний, язикуватий. Вони не дуже люблять дітей, але досить віддані старшим членам сім’ї.

Ввічливий з великою кількістю ідей. Розбірливий і завжди прагне тільки до кращого. Веселий – любить пожартувати, красномовний. дружній. Вони люблять демонструвати свій характер, але легко вразливі.

Липень

Людей, народжених у липні, супроводжує число 7. Це чесні та щирі люди. Дуже прив’язані до своєї сім’ї – зроблять усе, щоб захистити їх. Іноді може здаватися саркастичним або цинічним. Ще одна риса народжених у липні — ексцентричність, яка особливо проявляється в їх одязі.

Ці люди веселі, але іноді вони можуть бути загадковими і важко зрозуміти. Зазвичай вони тихі, якщо не схвильовані чи напружені. Може бути гордим і працьовитим. Доброзичливий, але не надто, іноді навіть примхливий. Люди, народжені в липні, відрізняються розумом, розсудливістю і спостережливістю.

Серпень

Народжених у серпні супроводжує число 8. Завдяки своїм лідерським рисам цим людям судилося стати лідерами громади. Це люблячі та високоцінні люди. Ви завжди хочете бачити в інших тільки хороше.

Найбільшою слабкістю людей, народжених у серпні, є те, що надмірна робота виснажує організм, що викликає проблеми зі здоров’ям. Ці люди є чудовими членами команди та легко мотивують і надихають інших на досягнення своїх цілей. Фінанси для них ніколи не є проблемою.

Любить пожартувати. Знає, як втішити інших, але часом може бути надмірно щедрим або егоїстичним. Вони високо оцінюють себе, тому люблять, щоб їх хвалили. Вони легко дратуються або зляться, ревниві.

Народжені в серпні також обережні і люблять керувати. Має вроджену пристрасть до мистецтва та музики.

Вересень

Для народжених у вересні важлива цифра 9. Ці люди розумні і вміють пристосовуватися до різних життєвих ситуацій. Їх найбільша слабкість – схильність до депресії. Якщо вони хочуть чогось досягти в житті, вони повинні перестати бути настільки критичними і мати більше впевненості в собі.

Народжені у вересні ввічливі і схильні до компромісів; обережний і організований. Іноді ти можеш бути впертим. Вони лояльні та надійні люди; чуйний, щедрий і ніколи нічого не забуває. Постійно прагне пізнавати щось нове, вміє мотивувати себе та інших.

Ці люди, як правило, є найуспішнішими в школі, можливо, через те, що вони найстарші в класі.

Жовтень

Людей, народжених у жовтні, супроводжує число 10. За своєю природою вони щасливі люди. Коли ставить перед собою мету, завжди її досягає. З іншого боку, вони люблять сперечатися і іноді схильні мстити або навіть обманювати.

Найголовніше для них — перемогти своїх внутрішніх демонів. Зробивши це, для них більше немає перешкод для досягнення своїх цілей. Такі особистості часто стають лідерами у своїй сфері.

Люблять дружньо поспілкуватися, бути в центрі уваги. Швидко злиться, але також швидко охолоне. Легко дружить, відданий. Любить подорожі, мистецтво та літературу. Люди, народжені в жовтні, емоційні, рішучі та чесні. Схильний до ревнощів, але не надто. Крім того, він любить дітей.

Листопад

Людей, народжених у листопаді, супроводжує число 11. Вони співчутливі та позитивні особистості. Вони здатні бути хорошим прикладом для наслідування та можуть бути вчителями.

Вони креативні і завжди сповнені ідей. Активна, допитлива по натурі. Хоробрий, великодушний і терплячий, але іноді впертий. Вони майже ніколи не зляться, їх важко роздратувати. Схильний до самотності, але коли любить – він сильний і має схильність до романтики. Найбільша слабкість полягає в тому, що іноді ви не можете контролювати свої емоції.

Грудень

Людей, народжених у грудні, супроводжує число 12. Вони відрізняються практичним мисленням і цінують постійний спосіб життя. Це успішні і багаті люди. Через це вони часто забувають про свої обов’язки, бо думають, що зможуть вибратися з будь-якої ситуації.

Народжені в грудні щедрі та віддані. Любить брати участь в іграх, але іноді буває нетерплячим і приймає поспішні рішення. Любить проводити час з іншими, чесний, надійний.

You cannot copy content of this page