Як дізнатися свою тотемну тварину за датою народження?

Як дізнатися свою тотемну тварину за датою народження?

Багато хто з нас прагне зрозуміти своє місце у світі і знайти свого духовного провідника. У зороастризмі, на відміну широко відомих систем гороскопів, існує свій унікальний підхід до визначення тотемної тварини. У статті розповімо вам, як дізнатися свою тотемну тварину за датою народження та як використовувати цю інформацію для кращого розуміння себе та світу навколо.

Скільки тотемних тварин існує

У зороастризмі існує 32 знаки зодіаку, кожен з яких відповідає певній тварині. Цей набір включає різноманітних представників фауни — від оленя до дельфіна. Кожна з цих тварин має унікальні якості, які можуть стати для вас джерелом натхнення та сили.

Як дізнатися свою тварину-покровителя за датою народження

Щоб визначити свою тотемну тварину, вам потрібно скласти рік, місяць та число народження.

Наприклад, якщо ви народилися 01.03.1981, складете 0+1+0+3+1+9+8+1 і вийде 23.

Таким чином, ваш тотем буде під номером 23. У випадку, якщо число, що вийшло більше 32, складіть його цифри до тих пір, поки не отримаєте число від 1 до 32.

1 – Олень

Люди, народжені під знаком оленя, мають мудрість і несуть у собі силу оновлення. Вони відрізняються спритністю, витривалістю, швидкістю реакції та відданістю. Олень може стати вашим натхненням у прийнятті рішень та розвитку інтуїції.

2 – Баран

Баран символізує духовний зв’язок з родом і прихильність до свого коріння. Люди з цим тотемом здатні виявляти спокій і холоднокровність за будь-яких обставин. Вони орієнтовані суспільство, здатні організовувати спільноти і ставати мудрими лідерами.

3 – Мангуст

Мангуст уособлює захист житла та боротьбу з небезпекою. Люди цього знака мають сміливість і рішучість, не бояться стикатися з проблемами і готові прийти на допомогу іншим. Військові якості цього тотему можуть виявитися у лідерстві.

4 – Вовк

Вовк символізує любов до свободи та сміливості. Люди з цим тотемом не уникають відповідальності, хоча іноді можуть бути легковажними. Їхня інтуїція та азарт допомагають їм жити в «зграї» і дотримуватися правил.

5 – Бусел

Лелека приносить гармонію і спокій навколо. Мрійливі, але раціональні вони здатні створювати унікальні проекти. Незважаючи на свій розмах, вони залишаються аскетичними у матеріальних питаннях.

6 – Павук

Павук є чудовим сім’янином та трудоголіком. Він проявляє себе в рукоділлі, робототехніці та механіці. Незважаючи на свій трудоголізм, він залишається пристрасним та чуттєвим у особистому житті.

7 – Змія

Змія уособлює кармічні відпрацювання минулого та містичну чутливість. Вони часто магічно налаштовані і можуть потрапляти у незвичайні ситуації через своє ставлення до паранормального.

8 – Бобри

Бобри символізують працьовитість та старанність. Люди, що народилися під тотемом бобра, мають доброту і милосердя. Вони не можуть залишити того, хто потребує осторонь, і завжди готові жертвувати заради блага інших. Такі люди чудово реалізують себе у будівельній та деревопереробній промисловості.

9 – Черепаха

Представники цього тотему виявляють обережність та повільність у прийнятті рішень. Вони часто упускають дедлайни, що призводить до фінансових труднощів. Черепахи можуть бути схильні до депресії. Незважаючи на свою повільність, вони ненадовго затримуються на своєму робочому місці. Їм властиво скаржитися на життя, уряд та суспільство.

10 – Сорока

Символ сороки є вісником, пов’язаним із тонким світом та інформаційним полем Землі. Люди, що народилися під цим тотемом, мають інтуїцію та емпатію. Ідеально реалізують себе в журналістиці та езотериці. Вони можуть бути не дуже прив’язані до сім’ї, але готові жертвувати собою заради спасіння світу.

11 – Білка

Білки мають гарну організаторську здатність. Вони надихаються на робочий лад, структурують проекти та підтримують інших. Незважаючи на свою рухливість, білки є дбайливими та домашніми щодо своїх близьких. Їхній веселий характер супроводжується почуттям гумору, іноді похмурим.

12 – Ворон

Представники тотема ворона – одинаки, які віддають перевагу свободі. Вони неохоче вступають у романтичні відносини і важко піддаватися впливу. Веселощі і почуття гумору у ворон можуть бути похмурими, але вони цінують свою свободу понад усе.

13 – Півень

Войовничий півень прагне змінити світ і слідує за своїми інтересами. Він може бути пристрасним коханцем, але також корисливим у ділових відносинах. Хоча представники цього тотему можуть бути корисливими, вони добрі виконавці і завжди доводять розпочату справу до кінця.

14 – Бик

Бики мають велике любляче серце і готові віддатися заради допомоги іншим. Вони добрі, вразливі та готові миритися з усім, крім зради. Прихована внутрішня ніжність може суперечити зовнішній грізності.

15 – Борсук

Представники тотема борсука люблять самоаналіз, але при цьому можуть бути консервативними та скупастими. Життя з борсуком може бути складним через його тенденцію до зауваження чужих помилок.

16 – Верблюд

Верблюди є вічними критиками і не завжди мають особливі таланти. Вони неприємні у спілкуванні, висміюють тих, хто кращий за них. Проте вони відкриваються тим, хто ставиться до них з повагою. Верблюди не схиляють себе оточуючих, але мають високу зарозумілість.

17 – Їжак

Представники тотема їжака – надійні друзі, здатні зберігати секрети. Вони схильні до експериментів та цікавих занять. Їжаки допитливі та вміють грамотно поводитися з інформацією.

18 – Лань

Для ланей важливі ідеали кохання та краси. Вони є ідеалістичними, але часто стикаються з реальністю. Лань продовжує прагнути ідеального світу, незважаючи на розчарування.

19 – Слон

Слони мають авторитет, добре говорять і презентують себе. Вони вміють отримувати вигоду з обставин. Слони не можуть зберігати секрети, але є надійними друзями.

20 – Кінь

Представники тотема коня повинні постійно працювати над собою, щоб залишатися у рівновазі. Для них важлива робота, але іноді їм не вистачає уваги до прекрасного у житті.

21 – Гепард

Людина, що народилася під тотемом гепарда, має розважливе і тонке сприйняття свого противника. Він є чудовим переговорником, здатним виторговувати найкращі умови у бізнесі. Ця людина не терпить зради, мстивий і може атакувати не відразу, а вичікуючи відповідного моменту.

22 – Павич

Люди, народжені під тотемом павича, мають здатність до кокетства і вміння розташовувати до себе будь-якого співрозмовника. Вони насолоджуються увагою з боку оточуючих та цінують розкіш. «Павлини» прагнуть успіху і багатства, їхнє захоплення викликають гроші та дорогі речі. Вони можуть швидко змінити компанію, якщо їм стане нудно.

23 – Лебідь

«Лебідь» символізує чистоту, вірність та добробут. Люди, що народилися під цим тотемом, мають грацію, повільність і ніжність. Вони норовливі, горді і віддані у відносинах. «Лебедеві» комфортно в країнах з холодним та сухим кліматом. У відносинах він є відданим та м’яким партнером.

24 – Рись/Соловей

Тотем рисі або солов’я має магічну силу, особливо в очах скандинавської традиції. Його представники мають проникливість, здатність бачити наскрізь і впливати на навколишніх поглядом. Життя людини під заступництвом цього тотема складається успішно і кар’єрі, і відносинах.

25 – Осел

Незважаючи на безліч властивих вепрю негативних якостей, люди з цим тотемом мають сміливість, добродушність, відданість і надійність. Вони можуть бути мстивими, особливо якщо їх зачіпають. Такі люди потребують більшої уваги до себе, іноді забувають про інші аспекти життя, йдучи в роботу.

26 – Білий ведмідь

Люди, які народилися під тотемом білого ведмедя, є справжніми воїнами та лідерами. Вони амбітні, прагнуть кращого, успішні як у кар’єрі, і у шлюбі. «Білі ведмеді» цінують свободу та простір, де вони можуть розкриватися без обмежень.

27 – Орел

«Орел» символізує унікальні якості людини, такі як орієнтація у складних ситуаціях, здатність бачити головне у деталях та швидке прийняття важливих рішень. Ці люди прагнуть свободи, не прив’язані до конкретного місця, і можуть жити будь-де.

28 – Лисиця

Представники тотема лисиці мають чарівність і приємну вдачу. Вони легко порозуміються з різними людьми і виходять сухими з будь-яких ситуацій. Лисиці цінують взаємність у відносинах і обожнюють розкіш. Їм комфортно у суспільстві, де вони можуть використовувати свої товариські здібності.

29 – Дельфін

Люди, що народилися під тотемом дельфіна, мають добродушну вдачу, терпіння і спокій. Вони можуть бути відмінними психологами та створювати теплу, затишну атмосферу. Дельфіни люблять подорожувати та почуваються комфортно поряд з водою. Їхня інтуїція та здатність давати цінні поради роблять їх цінними співрозмовниками.

30 – Вепр

Люди, що народилися під тотемом вепря, відрізняються відмінним здоров’ям, витривалістю та енергією. Вони трудоголіки, які чітко знають чого хочуть. Вепрі не бояться долати перепони, їхня витривалість дозволяє переносити труднощі та знаходити рішення. Стабільність і порядок панують як у роботі, і у сім’ї.

31 – Сова

Унікальність людини, народженої під тотемом сови, полягає у великій силі розуму, мудрості та знання про сакральне. Сова здатна бачити людину наскрізь, її душу, думки, наміри. Людині з таким тотемом краще займатися спокійною діяльністю, пов’язаною з людьми. Сови – відмінні психотерапевти, езотерики та наукові діячі.

32 – Сокіл

Сокіл – норовливий і не терпить насильства над особистою свободою. Він може бути вірним партнером, хоча його незалежний характер іноді може створювати труднощі у відносинах. Навіть йдучи, Сокіл рано чи пізно повертається назад. Його свобода і непередбачуваність роблять його унікальним і змінити його натуру неможливо.

You cannot copy content of this page