Як краще провести містичний день осіннього рівнодення 23 вересня 2023 року

Як краще провести містичний день осіннього рівнодення 23 вересня 2023 року

Астрономічний та календарний час не ідентичні. Так відбувається тому, що рік завжди трохи більше ніж 365 днів. Саме з цієї причини містичний день осіннього рівнодення може випадати на різні числа вересня зі зсувом 1-2 дні.

Усього рівнодень існує два — весняне та осіннє. Як відомо з назви, цієї доби день і ніч рівні за тривалістю — по 12 годин. Постараємося заздалегідь підготуватися до свята природи, перерахуємо прикмети, пов’язані з цим днем, і дізнаємося, що робити небезпечно, а що потрібно обов’язково.

Точний час початку осіннього рівнодення у 2023 році

Осіннє рівнодення – це фактично початок осені за космічними мірками. Адже наша зірка Сонце переходить лінію екватора з півночі на південь. Це впливає на тривалість доби: дні зменшуються, а ночі поступово збільшуються.

Іноді рівнодення припадає на 21 чи 22 вересня, але у 2023 році ми зустрінемо його 23 числа. Точний час початку – 08:50.

Прикмети містичного дня

День осіннього рівнодення у виставі багатьох народів пов’язувався з оновленням. Тому господині різних країн єдині в одній традиції: прибирати в оселі перед днем осіннього рівнодення. Вважається поганою прикметою розпочати цей день серед неприбраних речей, пилу тощо.

З самого ранку варто спостерігати за погодою і взагалі більше взаємодіяти з природою, підкоряючись її ритмам. Тоді людина набуде гармонії та щастя.

Згідно з прикметою, хороша сонячна погода в день рівнодення означає, що зима буде не надто лютою і пережити її буде нескладно. Однак якщо пташки попрямували на південь, слід чекати сильних морозів.

Якщо до 23 вересня листя на деревах практично повністю жовте, то й зимові холоди прийдуть досить рано.

Цей містичний день слід провести особливим чином. Щоб захиститись від злих духів, варто розвісити над входом гілки горобини. Вони, як свідчить повір’я, відженуть всю нечисть.

Також у день переходу від старого етапу до нового потрібно подякувати літу та сонцю за тепло, дари природи, безліч страв. Добре згадати родичів, що пішли, і пробачити їм все, що було не так.

Прикмета говорить: якщо в день осіннього рівнодення спекти пироги і загадати бажання, воно обов’язково здійсниться.

Що небезпечно робити, а що потрібно зробити обов’язково

У це свято природи дуже небезпечно накопичувати в собі негативні думки, а також лихословити, адже тоді удачі на майбутні півроку не бачити. Також заборонено з’ясовувати стосунки та змагатися. Ключ на щастя — рівність, подібно до того, як і день зрівнявся з ніччю.

Обов’язково 23 вересня варто вийти вранці надвір і вмитися росою. Якщо людина живе в місті і не має такої можливості, то просто промийте обличчя водою, яка постояла на підвіконні всю ніч. Це подарує бадьорість та здоров’я, приверне у ваше життя благополуччя.

Як тільки засяяв світанок, прийнято віддавати хвалу нашому світилу, дякувати йому за дари і світло.

Корисно цього магічного дня розпочати щось творче, зайнятися благодійністю, спробувати себе у творчості.

Виявляйте турботу і про оточуючих, і про себе самого. У день осіннього рівнодення буде простіше змінити своє життя на краще і помінятися самому.

You cannot copy content of this page