Як пережити період ретроградного Меркурія у вересні? Чим варто зайнятися під час ретроградного Меркурія?

Як пережити період ретроградного Меркурія у вересні

Незабаром закінчується період ретроградної Венери, але зітхнути спокійно не вийде – 23 серпня Меркурій вступив у ретроградну фазу.

Вона триватиме до 15 вересня та вплине майже на всі сфери життя. Якщо ви вірите в астрологію, у цей період варто бути особливо уважними та берегти здоров’я, прислухатися до інтуїції.

Що таке ретроградний Меркурій?

З погляду астрономії цей період — лише ілюзія. Звичайно, планета не змінює орбіту та напрямок руху, але через різницю у швидкості космічних сусідів із Землі здається, що Меркурій рухається у зворотному напрямку.

Астрологи вважають, що фази ретроградності планет змушують людей почуватися втраченими, робити  нісенітниці і стикатися з труднощами.

Ретроградний Меркурій з 23 серпня по 15 вересня

Насамперед період вплине на спілкування та комунікацію. Навіть у міцних відносинах, дружніх, романтичних, робітників, можуть виникати непорозуміння. Швидше за все майже кожен зіткнеться з невеликими конфліктними ситуаціями, сварками. Щоб втрати були мінімальними, важливо володіти собою, не піддаватися емоціям.

Торкнеться ретроградний Меркурій та сферу планування: ретельно продумані справи несподівано зазнаватимуть змін. Навіть якщо ви точно знаєте, що робитимете того чи іншого дня, планети можуть внести в розклад хаос, змусити зустрічі скасовуватися.

Не плануйте на цей період важливі справи, продаж нерухомості та перехід на нову роботу. Зробіть паузу та перенесіть ці плани на другу половину вересня.

До того ж багато хто буде схильний до рефлексії: здасться, що в рутині немає сенсу, відносини себе зжили, а реалізації не вистачає. Не занурюйтесь, спрямуйте самокопання в корисне русло, задумавшись про те, що можете зробити для поліпшення свого життя.

Складіть список того, що хотіли б спробувати, записуйте подяки собі та близьким.

У романтичних відносинах також можливі напружені моменти: люди стають у період ретроградного Меркурія сприйнятливішими до чужих фраз і дій. Якщо вам здається, що партнер прагне вас вколоти, проаналізуйте його слова. Ймовірно, вас вводить в оману ретроградна планета.

Чим варто зайнятися під час ретроградного Меркурія?

Дозвольте собі відпочити. Ретроградний Меркурій завжди пов’язаний із нервовим та фізичним перенапругою. Перегляньте свій графік так, щоб більше часу відпочивати, гуляйте, висипайтеся, вирушайте на пікнік за місто з родиною або на самоті. Намагайтеся піклуватися про себе щодня.

Замість того, щоб починати щось нове, займіться вивченням питання та підготовкою. Бажаєте переїхати?

Промоніторуйте ціни, складіть список того, що точно потрібно зробити. А ще обов’язково подумайте про те, як можете впоратися з справами, що накопичилися, щоб звільнити час для чогось нового.

You cannot copy content of this page