життєві історії
Як подруги чоловіками помінялися. Все можливо

Інна та Світлана — подруги з дитинства. Після закінчення школи разом пішли на курси перукарів і відкрили свій маленький салон.

Вони були дівчата доброзичливі, комунікабельні і з комерційною жилкою, тому відбою від клієнтів не було.

Якось вони оголосили акцію: «Приведи друга, і ми підстрижемо його безкоштовно». Народ повалив — дівчатам колись було навіть присісти.

Тільки під саме закриття вони сіли випити по чашці кави, і тут в двері постукали два хлопця, які прийшли підстригтися за акційними цінами.

Вони жартували і балагурили, а потім запропонували майстриням разом повечеряти. Дівчата погодилися.

Так почалися відносини між Інною і Стасом, а також між Світланою і Федором. Хоча їх романи можна було назвати єдиним, настільки багато часу вони проводили разом.

Якось вчотирьох вони поїхали на море, де хлопці і запропонували одружитися. Весілля грали весело — знову ж двома парами.

Навіть діти у них нapoдилися з невеликою різницею у віці. У Інни і Стаса — Ліля, а у Свєти і Федора — Ярик.

Читайте також: Цікаво, а якщо подруги знову захочуть помінятися чоловіками? Чи підуть на обмін або все ж залишать все так, як є

Хлопці сміялися, що чого доброго в майбутньому і порідняться, коли діти закохаються один в одного і вирішать одружитися. Але спорідненість сталося зовсім іншим способом.

Інна зaxворіла і не змогла поїхати на день нapoдження хрещеника Стаса — Ярика. Відправила чоловіка з донькою. Свято пройшло весело і бурхливо.

Діти страшенно втомилися, і Лілічко заснула в гостях. Господарі запропонували Стасу залишитися у них. Вони ще трохи посиділи, а потім чоловіки розійшлися спати, а Світлана пішла мити посуд.

Коли прибирання була практично закінчена і залишалося тільки підмести, в кухню зайшов Стас попити води.

Як це сталося, вони так і не зрозуміли, але Стасик і Світу розпочали цілуватися, а потім він її звалив на підлогу. На їх звуки любові прийшов Федір.

Коханці злякалися, що зараз буде скандал, однак Федя відреагував спокійно.

Він сказав, що тепер все встала на свої місця, і вони з Інною можуть нарешті зізнатися своїм другим половинкам, що давно близькі один з одним.

Тепер всі щасливі, і навіть діти не дуже здивувалися, чому їх хресні тата живуть з їх мамами.

І що найцікавіше, вони продовжують дружити сім’ями і чекають поповнення в сімействі.

Цікаво, а якщо Інна та Світлана знову захочуть помінятися чоловіками? Чи підуть на обмін або все ж залишать все так, як є. Хоча в їх сім’ях все можливо.

facebook