Як потрібно загадати бажання в Молодик у березні, щоб воно точно збулося

Не пропустіть рідкісну можливість попросити у Всесвіті найнеобхідніше та отримати швидку відповідь.

Щоб продуктивно «поговорити» із Всесвітом, потрібно знати, що і коли просити. Важливо зрозуміти, що Риби відповідають за матеріальний успіх, кар’єру, творчість та визнання. Тому не варто загадувати бажання, пов’язані з особистим життям, або звертатися з проханням повністю позбавити вас неприємностей.

Тепер знаємо, як правильно просити Вищі сили, щоб отримати швидку відповідь. Риби – це представник гороскопу, який завершує зодіакальне коло, а значить, потрібно спочатку підбити підсумки виконаного і відповісти собі на запитання, чи ви задоволені своєю роботою.

Після такого аналізу ви зможете зрозуміти, чого насправді хочете, чи потрібна для цього допомога Всесвіту — чи ви зможете розібратися з помилками самостійно, а бажання залишити для чогось більш глобального.

Ще один нюанс: просто написати мрію на листочку та сподіватися на те, що вона стане реальністю, безглуздо. Ви повинні провести цілий комплекс ритуалів, які зрештою приведуть вас до бажаного результату.

В молодик у березні ви повинні прокинутися у гарному настрої. Навіть якщо немає приводів для радості, намагайтеся бачити позитив навколо. Якщо ви відчуваєте, що не можете впоратися з емоціями або накриває тривога, то проведіть першу половину дня на самоті.

Займіться справою, яка вас заспокоює. Це може бути медитація, читання книги, прогулянка, рукоділля або просто погладжування кота. Викиньте з голови всі проблеми. Зараз важливо заспокоїтися та налаштуватися на зміни на краще.

Ближче до обіду зустріньтесь з друзями або проведіть час із дітьми, можете розважити себе самі, вирушивши в кіно. Але фільм обов’язково має бути комедійним. Тепер, коли ви заспокоїлися, треба наповнити себе емоціями щастя.

Увечері ви можете розпочинати ініціацію виконання самого бажання. Взагалі Риби – це містичний знак зодіаку, який вірить у допомогу Вищих сил та поважає езотеричні ритуали. Місяць, що народжується в цьому сузір’ї, теж перейняв загадковість, тому просто проговорити задумане не можна.

Людям, які достеменно знають, скільки їм потрібно отримувати, щоб бути щасливими, підійде одна потужна методика. Необхідно виписати собі «грошову квитанцію». На аркуші паперу зобразіть щось на зразок чека. Де вгорі буде вказано, за яку послугу ви отримали гроші, в середині стоятиме сума, а внизу ваш підпис із вдячністю.

Це важливо зробити ввечері, як тільки помітите схід Місяця. Потім “квитанцію” потрібно покласти в червоний конверт, а потім помістити у свій гаманець або інше місце, де зберігаєте готівку. Завдяки цьому ритуалу вже за два тижні гроші почнуть приходити у ваше життя.

Є ще один ритуал, він допоможе досягти визнання чи підвищення на роботі. Для цього необхідно купити повітряну кульку, ввечері, коли стемніє, вийти на вулицю на самоті. Подивитися на небо, попросити Місяць виконати ваше бажання, постаратися подумки передати кулі частину вашої енергії та відпустити її.

Не потрібно проводити поглядом, розвертайтеся і відразу йдіть. Вже наступного дня помітите зміни у спілкуванні в колективі. З вашою думкою будуть зважати, прислухатися до вашого досвіду, а начальник почне ставитися до вас більш поблажливо.

You cannot copy content of this page