Поради
Як позбутися павуків вдома: Тепла пора року підносить свої сюрпризи, причому не завжди приємні. У будинок постійно намагаються потрапити якісь комахи: то комарі, то мошки, то мухи. Не виняток – павуки

Як позбутися павуків вдома: Тепла пора року підносить свої сюрпризи, причому не завжди приємні. У будинок постійно намагаються потрапити якісь комахи: то комарі, то мошки, то мухи. Не виняток – павуки.

Найчастіші непрошені гості, які мешкають у наших оселях, – це павуки-косарі, або довгоніжки. Як зрозуміло з назви, у цих непоказних напівпрозорих комах надзвичайно довгі лапки, що в рази перевищують довжину їхнього тіла. Вони абсолютно нешкідливі для людини, а з неприємностей від них – хіба естетична, сам факт перебування в домі.

Цих павуків приваблюють кути на стелі та біля вікон – саме у місцях можливого транзиту мошок та комарів, на яких вони переважно і полюють. До речі, деякі прихильники екожиття не поспішають позбавлятися таких живих пасток – адже павуки абсолютно безкоштовно, якісно та без будь-якої хімії очищають квартиру від кровопивців та інших дрібних комах.

Але якщо вам не до душі сама думка про павутиння в оселі, ви можете скористатися нашими порадами, як позбутися павуків.

Прибирання. Організуйте в домі генеральне прибирання, пропилососьте кути, плінтуси, стелю, стіни. Не забудьте зазирнути у дальні кути, за шафи, під мийку. Павутину можна зібрати віником або палицею з намотаною на неї вологою ганчіркою. Не забувайте підтримувати вдома порядок та низький рівень вологості.

Отрута. Оптимально взяти отруту у вигляді аерозолю та розпорошити його на плінтуси, по кутах, на дверні та віконні укоси. На час обробки з приміщення виведіть людей та тварин. Залиште на 15-20 хвилин, а потім провітріть кімнати.

Ефірні олії. Як і багато інших комах, павуки не люблять різких запахів. Розведіть 10-15 крапель ефірної олії перцевої м’яти, евкаліпту або чайного дерева в 1 л чистої води. Обробіть розчином з пульверизатора плінтуси, кути та всі тріщини у підлозі, під підвіконням, біля порогів

Оцет. Павуки також не виносять оцет, гинучи від нього. Змішайте у рівних пропорціях столовий оцет та воду. Пульверизатором обробіть місця можливого скупчення павуків. Щоб запобігти появі нових павуків, налийте трохи оцту в кришки від пляшок і розставте у кути кімнати. Але не використовуйте цей метод, якщо в оселі є діти чи тварини.

Ультразвукові відлякувачі. Продаються спеціальні відлякувачі комах, які впливають і на павуків. Ці пристрої видають звуки, нечутні для людини, але неприємні для членистоногих. І павуки залишають негостинну територію.

Фото ілюстративне спеціально для hot-news

You cannot copy content of this page