Як позначиться літнє сонцестояння на гороскопі кожного знака зодіаку цього тижня з 19 по 25 червня 2023 року

Літо приносить із собою багато випробувань. Гороскоп на тиждень з 19 по 25 червня говорить про транзити, здатні змінити наше життя та звільнити від небажаних зобов’язань.

На нас чекають випробування та негативна енергія, але саме вони призведуть до прогресу. Ми зіткнемося з причинами для невдоволення, але замість скарг та заперечення приймемо їх і знайдемо спосіб пройти крізь усі протиріччя завдяки енергії сонцестояння.

Стартуючий сезон Раку буде рятівним джерелом благодаті для нас. На початку тижня велику роль відіграє аспект Місяця та Урана, знову вселяючи нам віру в чудеса.

Як літнє сонцестояння впливає на гороскоп кожного знаку зодіаку

Овен (21 березня – 19 квітня)

Цього тижня з 19 по 25 червня ви відчуватимете бурхливу уяву завдяки аспекту у 60 градусів транзитного Місяця та Урану. Ви будете вірити у свої можливості та не зважатимете на обмеження. З вашою цілеспрямованістю та натиском ви будете на шляху до успіху.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Ваші плани зміняться, скасовуючи колишні зобов’язання, і це чудово для вас. У вас буде активізована уява завдяки енергії транзиту Місяця, що знаходиться у трині(аспект у 120 градусів) з Нептуном. Ви не піддастеся зовнішнім труднощам, тому що у вас все йде добре. Цього тижня ви покладаєтеся на свою інтуїцію.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Чекайте на неприємності на робочому місці, особливо у вигляді розбіжностей з колегами під час транзиту Місяця, що перебуває в опозиції до Плутона. Ви відчуватимете, що вас атакують, але не грайте в “ображеного”. Натомість, підніміться над цими проблемами і будьте терплячими.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ви зрозумієте, що правильні слова у потрібний час можуть допомогти у вашій ситуації та зроблять вас цінним співрозмовником. Авспект у 60 градусів Меркурія та Марса дозволить вам бути тим, хто зцілює все навколо. Ви будете насолоджуватися цією роллю.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Настав момент, коли ви готові висловитися та змінити ситуацію. Під час секстилю Місяця та Меркурія ви зможете донести свої думки та будете почутим. Ви зрозуміли, що ніхто інший не пропонує рішень, які стосуються вашого проєкту. Зрештою, ви заслуговуєте на більше.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Цього тижня ви відновите свою форму завдяки силам Місяця, що знаходиться у квадраті з Ураном. Ви можете бути хорошим суперником, але ніхто не може сумніватися у вашій здатності досягти мети цього тижня, навіть якщо ваші методи нестандартні. Якщо ви не завоюєте популярності, не варто переживати – це не проблема.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Зараз, коли Місяць перебуває в Діві, ви відчуваєте силу, щоб звільнитися від чогось, що довго давило на вас. Це може бути зміна способу життя чи нові стосунки. Під час цього транзиту Терези схилятимуться до дій, а не очікувань. Настав час зробити щось значне.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Проблеми на роботі можуть дестабілізувати вас, оскільки Місяць в опозиції із Сатурном створює складну ситуацію, в якій ви можете сказати надто багато авторитетній особі. Пам’ятайте, що вам варто стриматись, якщо ви вважаєте, що перейшли кордон. Не треба захоплюватись. Ви можете уникнути страждань, виявивши стриманість протягом тижня з 19 до 25 червня.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Цього тижня ви йдете у свій особистий світ, де панує ваша уява. Під час опозиції Місяця і Нептуна ви почуватиметеся комфортно, тому що ваше життя здається таким, яким ви його уявляєте. Будьте обережні та далекоглядні.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Ви використовуєте негативну енергію тижня у своїх інтересах, оскільки Місяць у тріні з Плутоном виділяє вас серед інших як людину, здатну виправити неправильний вчинок. Ви вміло перетворюєте ситуацію. І те, з чим ви працюєте цього тижня, одночасно викликає занепокоєння та роздратування. Проте ви матимете успіх.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ви можете докоряти собі за те, що надто сильно покладалися на свій розум, оскільки Меркурій у квадраті з Нептуном показує вам, як ви помилялися щодо певної людини. Ви хотіли вірити в неї, але цей тиждень розкриє її неприємні сторони.

Риби (19 лютого – 20 березня)

З настанням літа та сезону Раку ви насолоджуватиметеся атмосферою, яка вас оточує. Цей тиждень підтверджує, що стосунки відіграють важливу роль, оскільки ви є одним із знаків зодіаку, які не тонуть разом із кораблем. Ви цінуєте те, що ви маєте, і не витрачаєте час на скарги про те, чого у вас немає.

You cannot copy content of this page