Здоровье
Як правильно снідати і худнути: поради експерта змінять ваше тiлo назавжди

Сніданок – надзвичайно важлива частина в процесі здорового схуднення. Про це розповіла експерт зі здорового харчування та схуднення Катя Медушкина у своєму Instagram.

За словами експерта, відмова від сніданку сприяє набору ваги. Більше того, пропущений прийом їжі в ранковий час порушує обмін речовин на весь день.

“Для того, щоб організм повноцінно прокинувся і запустив обмін речовин, йому потрібен повноцінний сніданок. Якщо ви пропустите цей важливий прийом їжі, то ваше тiлo і мозок будуть відмовлятися правильно функціонувати протягом дня.

Звідки їм взяти енергію, якщо ви не поїли? А ще один цікавий факт – якщо ви не поснідали, то весь день, в плані харчування, піде шкереберть, перевірено особисто!

Потрібні нутрієнти не надійшли в організм своєчасно, і весь механізм обміну речовин порушений”, – Катя Медушкина.

Читайте також: Чому кaтегopичнo не мoжна дихати ротом

Дівчина розповіла, з яких компонентів повинен складатися повноцінний і збалансований перший денний прийом їжі.

“Легкозасвоюваний білок – це основний будівельний матеріал в нашому організмі. З білків складаються м’язова і кісткова тканина.

Волосся, нігті і шкіра, і навіть наша кров – це теж білкові структури. Краще всього підходять молочні і яєчні білки”, – Катя Медушкина.

Катя зазначила, що складні вуглеводи – незамінний компонент ранкової раціону. Вони необхідні організму для енергії, а не накопичення жирових запасів. Для цієї мети підійдуть каші, сендвічі, тости з цільнозерновий борошна.

“Жири є джерелом енергії, що беруть участь в обмінних і травних процесах, допомагають засвоювати жиророзчинні вітаміни, такі як А, D, Е, К і деякі мінерали.

Сніданок саме час для жирів тваринного походження, тому сміливо додайте шматочок вершкового масла. Можна додавати горіхи”, – розповідає Катя Медушкина.

В якості прикладу Медушкина привела власне ранкове меню. Вона воліє починати день з класичної яєчні або овсяноблина. Експерт доповнює трапезу порцією овочів і парою шматочків цільнозернового хліба.

facebook