Як прибирати дім, щоб в ньому завжди були гроші?

Значення мають не лише дії, а й речі, якими ви наводите чистоту.

Існує безліч обрядів, оберегів та талісманів для дому, які допомагають у покращенні добробуту.

Однак навіть простими речами можна залучити багатство до будинку. Наприклад, під час прибирання.

Значення мають не лише дії, а й речі, якими ви наводите чистоту.

Правильний день
Для прибирання є кілька потрібних днів тижня – вівторок, середа, четвер та субота.

У понеділок краще не наводити чистоту – у цей день зв’язок із потойбічними світами та нечистою силою особливо високий, тому варто відкласти це заняття. Щоп’ятниці у людей найслабша енергія після робочого тижня, тому вона недостатньо сильна для поліпшення добробуту. З давніх-давен неділя вважалася святковим днем, який призначений для походів до церкви і зустрічі з родичами. Крім того, варто враховувати релігійні свята, якщо ви плануєте прибирати.

Прибирання підлоги

Незалежно від того, чи користуєтеся ви пилососом або віником, спочатку підлогу краще підмісти. Робити це потрібно від порогу до середину кімнати. Вважається, що, якщо ви робитимете навпаки, то всю удачу та благополуччя ви виметете за поріг.

Миття вікон

Згідно з прикметами, вікна потрібно мити строго навесні та влітку. Справа в тому, що в цю пору року прокидається нове життя, тому ви зможете почати з чистого аркуша і залучити більше багатства у свій будинок. Після того, як ви помили вікна спеціально губкою, не поспішайте витирати їх тряпкою. Візьміть стару газету, та протріть нею вікна. Вважається, що такий обряд допоможе покращити сімейний бюджет.

Викиньте мотлох з дому

Багато людей люблять збирати старі речі в надії, що вони їм колись знадобляться. Проте кімнати та балкони роками накопичують купу старого мотлоху. Насправді, ці речі висять на людині “мертвим вантажем” і не дають змінити своє життя. Якщо ви бідні та нещасні, вам потрібно не лише проводити обряди, а й змінювати своє життя. Напевно у вашому будинку є речі, яким вже давно час на смітник. Подумки подякуйте їм за той термін, що вони послужили, а потім розлучіться з ними. Або ж віддайте комусь, кому ці речі будуть у нагоді.

Наприклад, старий дитячий одяг можна віддати в дитячий будинок, старий посуд – малозабезпеченим людям.

You cannot copy content of this page