Як притягнути удачу та любов за допомогою перстнів?

Як притягнути удачу та любов за допомогою перстнів?

Езотерики впевнені, що носіння кілець на певних пальцях має сакральне значення.

Навіть від руки може залежати, яку енергетику притягне кільце. Вважається, що права рука символізує чоловічу енергетику, а ліва – жіночу. На думку екстрасенсів, кільця здатні залучити в життя людини багатство, щастя та любов, проте для цього потрібно правильно їх носити.

Підприємцям рекомендують носити перстні на великому пальці правої руки, тоді успіх у справах буде гарантований. Чоловіки, які сумніваються в собі, можуть стати впевненішими, якщо носитимуть кільце на цьому пальці. Такий ефект пов’язаний з тим, що великий палець під впливом планети Марс — небесного покровителя лідерів.

Багато хто помітив, що жінки часто роблять манікюр з різним кольором лаку на вказівному пальці та мізинці — і це не просто так. Небесними покровителями цих пальців є Юпітер і Меркурій — планети, які втілюють ораторів і тих, хто працює з людьми.

Одягнувши кільця на ці пальці, можна залучити успіх у справах, стати більш привабливим і переконати у своїй правоті будь-кого.

Середній палець пов’язаний із Сатурном — символом влади та міцних стосунків. Езотерики радять жінкам носити обручку на цьому пальці лівої руки на середній фаланзі. У такий спосіб можна зміцнити стосунки з коханим. Незаміжні дівчата можуть залучити до свого життя любов.

Безіменний палець правої руки у православній культурі пов’язаний із шлюбом. Небесним покровителем цього пальця вважається Венера, що символізує кохання та фінансовий достаток. На думку екстрасенсів, якщо носити кільце на лівій руці, то можна стати привабливішим, розвинути творчий потенціал та залучити багатство.

You cannot copy content of this page