Без рубрики
Як швидко наліпити пельмені на всю сім’ю

Пельмені — одне з найсмачніших страв російської кухні. Напевно, немає людини, якій би вони не подобалися. У зв’язку з тим, що пельмені можна купити в будь-якому магазині і зварити за 10 хвилин, це блюдо часто називають холостяцьким.

Але кожна господиня знає, що магазинні пельмені ніколи не зрівняються з домашніми. По-перше, для своїх рідних ви вибираєте тільки найсвіжіші і корисні продукти, а по-друге, блюдо, приготоване з любов’ю просто не може вийти несмачним.

Багато господині купують це блюдо в магазині через те, що їм просто не вистачає часу на те, щоб замісити тісто , і терпіння, щоб наліпити пельмені. Ми хочемо довести вам, що такий трудомісткий процес можна перетворити в швидке і захоплююче заняття. Подивіться, як можна максимально прискорити процес ліплення .

Акуратно розкачайте тісто на робочій поверхні. Присипте його борошном.

Відступите 5-7 см від краю тесту і викладіть кульки з фаршу

Накрийте фарш вільним краєм тіста. Трохи притисніть тісто до фаршу, щоб надати майбутнім пельменів форму.

Візьміть невелику круглу форму. Якщо ви хочете, щоб пельмені вийшли маленькими, можете використовувати стопку. Якщо ж ви любите великі і м’ясисті пельмені, візьміть стакан або ж невелику лійку.

Накрийте формою фарш з тестом і притисніть її до робочої поверхні. Таким чином ви виріже з тіста повноцінні пельмені.

Цей спосіб дійсно дуже простий і швидкий. Його можна використовувати і для приготування вареників . Тепер ви спокійно можете готувати разом зі своїми дітьми, їм дуже подобається вирізати пельмені з тіста за допомогою форми.

Ось як можна приготувати улюблене блюдо без зайвої метушні, поділіться таким простим способом зі своїми друзями!

facebook