Як відчують на собі коридор затемнень знаки зодіаку із 25 березня по 8 квітня

Овен

Овнам рекомендується вести здоровий спосіб життя, а також переосмислити причини, що призвели до кризи особистості, постаратися почати наново знаходити опору в собі. Корисні медитації, йога, самопізнання. А ось від далеких поїздок краще утриматись.

Телець

Тельцям варто більше часу приділяти дітям та творчості – це допоможе зберігати душевну рівновагу. Варто також додати більше романтики у стосунки. Можуть бути складнощі з фінансами — треба подумати про створення нових стратегій успіху.

Близнюки

Близнюки можуть задуматися про зміни в домашній обстановці або навіть про переїзд, але поспішні рішення ні до чого. Важливо скласти план дій, подумати, що принесе вам комфорт, і діяти вже після закінчення коридору затемнень. Можуть бути кризові ситуації на роботі – намагайтеся виконувати свої обов’язки.

Рак

Ракам варто виявляти більше рішучості та впевненості в собі, а також переосмислити завдання своєї особистості, призначення та життєвий шлях: чи все йде відповідно до ваших ідей та планів, чи відчуваєте ви комфорт від того, що відбувається у вашому житті. Може скластися враження, що не вистачає удачі, проте руки не опускайте: це вплив коридору затемнень.

Лев

Левам варто попрацювати в ім’я накопичень, загальної стабільності та створення фінансової подушки, а також постаратися приділити більше уваги старшим родичам. Рекомендується слідкувати за станом здоров’я. Варто слухати свою інтуїцію — вона може дати багато добрих підказок.

Діва

Діви під час весняного коридору затемнень зможуть зайнятися саморозвитком та розширенням масштабів своєї особистості — усі думки будуть саме про це. Також може наступити криза в особистих і партнерських відносинах. Якщо ви хочете їх зберегти, важливо вчасно знайти компроміс і розпочати переговори, інакше можна згаяти момент.

Терези

Терезам варто обмежити витрати, практичніше поводитися з фінансами, що надалі позитивно позначиться на вашому благополуччі. Також варто виробити корисні звички у харчуванні, зайнятися спортом. Судові справи починати не рекомендується – вони можуть завершитися не на вашу користь.

Скорпіон

Скорпіони зможуть знайти нові можливості для перспективних ділових знайомств та збільшення прибутку. Варто більше виходити у світ та спілкуватися. Але можуть виникнути розбіжності з дітьми, брак романтики у стосунках та натхнення, так що постарайтеся додати легкості у своє життя, не ставтеся до всього надто серйозно.

Стрілець

Стрільцям зірки обіцяють зміни в кар’єрі – намагайтеся використати всі можливості. Також більше спілкуйтеся і не соромтеся проявлятися у соціумі, бути помітними. А ось переїзд, купівля та продаж нерухомості не рекомендуються. Починати ремонт також не варто.

Козеріг

Козероги можуть налагодити стосунки з батьками, а також замислитися про зміну сфери діяльності або про інший напрям у своєму житті. Але для змін може не вистачати сили волі та рішучості. Це прийде із закінченням коридору затемнень, поки просто спостерігайте і плануйте.

Водолій

Водоліям варто слухати інтуїцію та розвивати приховані таланти та здібності. Якщо є інтерес до астрології та езотерики, варто звернутися на консультацію до фахівця – ви дізнаєтеся про себе багато нового. Можуть бути розбіжності із родичами через гроші, тому великі покупки краще відкласти до закінчення коридору затемнень.

Риби

Риби зможуть знайти новий підхід до партнерів у ділових та особистих відносинах, що допоможе їм влаштувати перезавантаження та безперечно піде на користь. Але пам’ятайте, що потрібно буде шукати баланс між саморозвитком та особистим життям — набути рівноваги виявиться непросто, але це дозволить вам уникнути багатьох проблем та конфліктів.

You cannot copy content of this page