Як вибрати гідного та люблячого чоловіка за датою народження

Як дата народження впливає характер і сумісність партнерів.

Заглянути в майбутнє і передбачити деякі події не так вже й складно. Наприклад, оцінити перспективу відносин із тією чи іншою людиною можна наперед, тому що сумісність і гармонійність будь-якого союзу визначається співвідношенням дат народження людей, що беруть участь у ньому.

Потрібні лише число, місяць і рік народження – ваш і тієї людини, яка представляє для вас інтерес.

Як же дізнатися, що на вас чекає у відносинах з вашим обранцем? І тому потрібно провести дуже прості обчислення. Складіть прості числа в дні, місяці та році вашого народження. Якщо вийшло двоцифрове число, знову складіть числа, щоб залишилося одне просте число.

Наприклад, дата народження 23.07.1975. 2+3+7+1+9+7+5=34 3+4=7. Ваше число – 7.

Такий же розрахунок зробіть для дати народження другої людини і дізнайтеся, чи підходить вона вам.

Ваше число 1

Ви лідер, який прагне бути першим та головним. Це бажання не завжди може бути добрим. Ви маєте свою думку і не готові зважати на думку інших. У цьому випадку ваша активна позиція порушуватиме особисті межі партнера. Прийняти такі правила гри готові лише люди з числом 2, 3 чи 9. А володарі чисел 4, 6, 7 та 8 будуть рішуче проти.

Ваше число 2

Ви маєте величезний ресурс для того, щоб піклуватися про інших. Ваша енергія кохання настільки сильна, що ви готові спрямовувати її на кілька людей і не можете вибрати когось одного. Через це часто опиняєтеся у подвійних та паралельних стосунках. Ваша турбота буде приємною та необтяжливою для людей числа 1 або 5, а ось власники числа 4 або 7 вам категорично не підходять.

Ваше число 3

У відносинах ви займаєте позицію покровителя і мудрого наставника, але якщо перестараєтеся, то перетворитеся на тирана, який все і про всіх краще знає чи намагається ощасливити інших проти їхньої волі. Ви людина дуже добродушна і любляча сімейне життя настільки, що сім’ї у вас може бути дві. Ідеальні стосунки з людьми, чиї числа 1, 2 та 9, та несприятливі – з числами 5 та 6.

Ваше число 4

Ваші стосунки мають кармічний характер, і зустрічі з певними людьми не стануть випадковістю. Ви маєте багато ілюзій і мрієте про неіснуючого партнера, з яким хотіли б створити сім’ю. Або приймаєте за кохання те, що нею насправді не є. Спустіться на землю: світ набагато прозаїчніший. Вам підійдуть люди з числом 5, 6, 7 чи 8, а числа 1, 2, 3 та 9 розіб’ють ваші мрії.

Ваше число 5

Ви не стільки потребуєте романтичного партнера, скільки цікавого співрозмовника, який був би з вами «на одній хвилі», мав спільні захоплення та хобі. При цьому ви чудовий бізнес-партнер, друг і душа компанії. Але до тривалих стосунків ставтеся поверхово та несерйозно. Ви завжди зможете домовитись з числом 1, 4, 6 або 7, а ось люди з числом 2 вам зовсім не підходять.

Ваше число 6

Ваші стосунки базуються на прихильності та глибоких почуттях. Ви потребуєте любові і отримуєте справжню насолоду від спілкування з людиною, яка вам сподобалася. Такі, як ви, вміють любити та робити щасливими інших людей. Негативна сторона – це надмірна закоханість, схильність до залежних відносин і любові до повного самозречення. Люди з числом 4, 5, 7 або 8 підживлюватимуть вас енергією, а 1 і 2 — ні.

Ваше число 7

Ви часто пов’язуєте своє життя з людьми, з якими зустрічалися у минулих втіленнях, але не пройшли уроки до кінця, або утворюєте нові кармічні зв’язки. Ваші спілки відрізняє глибока емоційна прихильність, тому їх і продовжувати важко, і завершити неможливо. Не виключені втрати коханих людей, раптове завершення стосунків. Вибирайте людей з числом 4, 5, 6 або 8 і не чекайте багато від 1 і 2.

Ваше число 8

Ваші стосунки позбавлені драми та пристрасті. Ви малоемоційна людина: тримаєте дистанцію, не підпускаєте до себе близько. Щоб довіритися партнеру і відчути себе спокійно, вам потрібно багато часу. При цьому і самі можете відчувати нестачу кохання, але це не приносить вам страждань. Щасливі будете з числами 4, 5, 6 та 7 і не розраховуйте не продовження стосунків з людьми, чиє число 1, 2 чи 9.

Ваше число 9

Ваші стосунки гарячі, пристрасні та стрімко розвиваються. Ви можете бути неправим у відносинах або вибрати собі партнера із замашками лідера. Але ваше спільне життя горітиме вічним вогнем, а сцени ревнощів стануть звичайними буднями. Підтримати такий ритм життя зможуть лише люди з числом 1, 2 або 3, а 4, 5 і 7 наперед не підходять вам ні для стосунків, ні для створення сім’ї.

You cannot copy content of this page