Як за секунду привернути фінансову удачу?

Сьогодні існує багато способів, які допомагають притягнути грошову удачу.

Хтось звертається до феншуй-практиків, використовує афірмації та силу думки. Хтось носить у гаманці лавровий лист та нерозмінну монету, а хтось невпинно звертається до Всесвіту і просить у неї допомоги.

Сьогодні ми хочемо виділити три найефективніші способи, за допомогою яких ви запросто зможете приманити гроші у своє життя.

Корекція життєвих установок

Цей спосіб відноситься до психологічних методик, без опрацювання власних установок ви ніколи не зможете знайти фінансове благополуччя. Негативні установки міцно закріплюються у підсвідомості та повністю блокують ваші можливості. Перегляньте ставлення до грошей і життя в цілому. Позбудьтеся негативних установок, і ви зможете почати шлях до багатого життя.

Головні аспекти, які потрібно буде опрацювати:

– Повний перегляд ставлення до грошей. Любіть їх, проявляйте повагою до них, ніколи не думайте про них погано, зберігайте в ідеальному порядку та в одному місці. Невпинно розвивайтеся, пізнайте нове, знайдіть нові навички. Якщо у вас занижена самооцінка та є комплекси – підберіть для себе оптимальну методику, щоб це виправити.

Розставте грамотно життєві пріоритети та складайте плани на майбутнє, виключаючи негативний результат.

Просто візьміть перегорніть сторінку і повністю закрийте минуле.

Нове життя починайте без заздрощів до чужих успіхів, без розчарувань, образ та інших негативних чинників, які будь-яку людину можуть затягнути на дно.

Просіть допомоги Вищих Сил

Якщо ви є віруючим, ви можете використовувати молитви. Звичайно, не можна в молитвах просити про грошовий добробут, проте можна попросити про зцілення душі, про отримання можливості впоратися з вадами і підкоригувати ті якості характеру, які заважають йти вперед.

Складіть кілька фраз, за допомогою яких ви звертатиметеся до Бога. Не просіть грошей і багатства – цим ви нічого не досягнете. Просіть сили та життєву енергію для того, щоб розширити свої можливості, набути цілеспрямованості та впевненості.

Використання грошових талісманів

Деякі люди зовсім не вірять у те, що, наприклад, трилапа жаба, трилиста конюшина або банальний лавровий листок, поміщений у гаманець, може заманити грошову удачу.

Використання найдавніших грошових талісманів є народною мудрістю. З їхньою допомогою раніше люди могли покращити добробут не лише своєї сім’ї, а й навіть цілих народів. Не нехтуйте такими дрібницями, тримайте їх удома і на роботі, просіть у них допомоги і, повірте, вони обов’язково відгукнуться вам. Та гроші прийдуть у ваше життя.

You cannot copy content of this page