Без рубрики
Як залучити багатство в 2019 році: три дієві ритуали

Варто спробувати

У Новий рік багато хто починає вірити в диво. Це саме те чарівно час, коли можна виконати бажання і залучити багатство. Передає Clutch.

  1. Обряд для достатку, щастя і любові

Цей обряд потрібно починати проводити в ніч, що передує Нового року. У грудні 2018 року таку ніч припадає на 28-е число.

Вам знадобиться аркуш паперу, червоний маркер, свічка, шматочок чорного хліба, кубик цукру, грошова купюра і червона троянда.

Опівночі запаліть свічку, візьми аркуш паперу і маркер. Уявіть, що маркер — це чарівна паличка і запишіть на аркуші свої головні бажання. Записи повинні бути без частинки «не» і в теперішньому часі.

Тепер тобі потрібно прочитати їх вголос і уявити, що вони справдилися. Після чого скажи: «Так тому й бути. Дякую тобі, Всесвіт!» і запиши ця фразу нижче на аркуші.

Поклади на лист свої обереги — хліб, кубик цукру і троянду. Зверни лист, запечатай воскової свічок і поклади під подушку.

Спи з цим згортком до Новорічної ночі, а 1-го січня дістань і поклади на найвище місце в будинку. Протягом року твоє життя зміниться на краще.

  1. Ялинка для здійснення мрій

Прикрашати ялинку теж можна з користю. Зберіться всій родині і нехай кожен складе список бажань. Виберіть одне, яке приверне в будинок достаток і щастя.

Кожен із членів сім’ї має, надягаючи іграшку, промовляти в голову своє бажання і представляти, що воно вже виконано. Коли залишиться тільки надіти зірку на верхівку, все разом скажіть вголос головне бажання.

Перед запалюванням гірлянди потрібно всім разом сказати «Вогники загоряються — бажання виконуються!» і повтроіть цю формулу 26 разів.

  1. Змова на гроші в новому році

Коли ти вперше в новому році підеш в магазин і отримаєш на здачу монети, збережи їх. Дочекайся молодика і даси його в глиняний горщик, а потім постав на підвіконник і промов:

«Як місяць на небі нічному зростає, так і грошики мої будуть рости. Як місяць в небі нічному прибуває, так і грошики в кишенях моїх прибувати будуть. Амінь».

Щоночі протягом всього періоду зростаючого місяця опівночі тобі потрібно підходити до горщику, класти туди монету і повторювати цю змову. В повний місяць закопай горщик у дворі.

джерело

facebook