Як залучити до будинку добробут: ці способи знаменита Ванга вважала найвірнішими

Як залучити до будинку добробут: поради Ванги

Про цю сліпу жінку з Болгарії чув майже кожен. Тисячі людей приїжджали до баби Ванги, щоб отримати від неї пораду. Деяким ясновидюча розповідала, що треба зробити, щоб залучити до будинку удачу та благополуччя.

Їж із гарного посуду

Ванга казала, що не можна зберігати найкращі тарілки та чашки для гостей – ними треба обов’язково користуватися щодня. А будь-який зіпсований посуд — із тріщинами чи сколами — слід одразу викидати, інакше ти відштовхнеш від себе достаток.

Повісь біля дверей підкову

«Тоді успіх прискаче, наче на коні», — любила повторювати ясновидця. За її словами, підкова не лише сприяє успіху, а й оберігає від зла, хвороб та неприємностей.

Не розповідай про свої плани оточуючим

На думку Ванги, успіх боїться чужої заздрості і може вислизнути від людини, яка всім розповідає, що збирається робити. Приховуй свої плани, доки не здійсниш їх.

Ретельно стеж за дзеркалами

Від битих треба позбавлятися одразу. А ось великі круглі є справжнім магнітом для процвітання, але лише за однієї умови — на них не повинно бути ні пилу, ні бруду. Обов’язково контролюй чистоту дзеркал, адже це приверне у твоє життя везіння.

Заведи вдома фінікову пальму

Вона працює набагато краще, ніж горезвісне «грошове дерево» – сукулент товстуна. Пальму бабуся Вангелія називала священною рослиною, яка відлякує бісів, позбавляє будинок негативної енергії і притягує добро.

Тримай у квартирі гілочку верби

Верба – ще одна рослина, яка приваблює удачу та прибуток. Чим свіжіша втеча, тим краще, але підійде будь-яка — і з пухнастими пензликами, і з листям.

Перед сном дивись на свічку

Не треба медитувати на вогонь годинником: досить буквально хвилини. Дивлячись на свічку, подумай про завтрашній день, свої плани і про те, що потрібно, щоб все пройшло успішно. Найбільшою силою володіють воскові свічки: такі доведеться пошукати, але це того варте!

У новий гаманець клади на три дні золото

Або будь-яка інша дорога ювелірна прикраса. Довго коштовність носити в портмоне не треба: трьох днів вистачить, щоб перетворити аксесуар на талісман, який приваблює гроші.

You cannot copy content of this page