Як залучити удачу в повню 5 лютого 2023 року

Сніжна повня, яка очікується 5 лютого 2023 року, стане періодом нових зустрічей, шансом покращити своє життя та притягнути удачу. На які сюрпризи долі варто очікувати в цей час, про що потрібно просити Вищі сили і як це явище змінює життя?

Повний місяць в лютому буде зафіксовано 5-го числа о 20:28 за київським часом. Це повний місяць називають сніжним, тому що його прихід збігається з періодом хуртовин і холодів.

Майбутня повня ознаменує першу зустріч зими з весною.

В період містичного повного місяця потрібно влаштовувати прибирання в домі, провітрювати оселю і розпочинати підготовку до весни, загадувати і записувати бажання.

Це означає, що ялинки та новорічні прикраси мають бути прибрані. Таке прибирання дозволяє енергетично та емоційно налаштуватися на прихід весни. А весна – це народження нового життя.

Лютий в енергетичному плані буде комфортним та безтурботним, а от березень буде мінливішим. Цей місяць — міст між зимою та навесні. Він супроводжується складнощами. І щоб пом’якшити цей період, під час майбутнього лютневого повного місяця потрібно на попутний вітер просити, щоб вітри приносили нам тільки гарні звістки, добробут, здоров’я, багатство і все, що забажається.

You cannot copy content of this page