Як здійснити заповітну мрію в ніч з 13 на 14 січня: три обряди, які допоможуть залучити гроші та удачу

Проводи Старого Нового року пов’язані з безліччю традицій, а також ритуалів на залучення благополуччя на 12 місяців. Набути фінансового благополуччя у 2023 році буде простіше, якщо провести кілька обрядів на порятунок від грошових проблем.

Проводи Старого Нового року – данина традиції, яка виникла через перехід до нового літочислення. Це свято є продовженням новорічних святкувань. У ніч із 13 на 14 січня прийнято не лише вітати один одного та загадувати заповітні бажання, а й проводити обряди на залучення благополуччя.

Залучити грошовий добробут допоможе простий обряд. Його проводять опівночі зі свічкою зеленого кольору. Свічку ставлять у центр столу, запалюють та промовляють:

«Рік йде, новим змінюється, проблеми спалює, щастя приносить. Гроші в житті з’являються, невдачі обходять стороною».

Воском капають на блискучу монету, чекають, коли він застигне, і ховають монету в затишне місце.

Обряд на гроші у день свята

Старий Новий рік підводить межу, після якої починають розряджати новорічні ялинки. Одну з іграшок золотого чи зеленого кольору тримають у руках, примовляючи:

«На рік прикраси прибираю, щастя до хати залучаю. Скільки голок на ялинці було, стільки грошей прибуло».

Іграшку прибирають разом із рештою прикрас.

Залучення грошей на Старий Новий рік 2023

Проводи Старого Нового року починають з того, що кладуть під ялинку блискучу монету або кладуть на гілки свіжу купюру будь-якого номіналу. Опівночі читають такі слова:

«Скільки голок на моїй ялинці, стільки й статку в гаманці. Монету (купюру) на щастя кладу, гроші в будинок і життя залучаю, злиднів не знаю».

Наступного дня гроші забирають та кладуть у скарбничку чи затишне місце. Їх не витрачають протягом усього року, щоб залучити до життя достаток.

You cannot copy content of this page