Здоровье
Як змусити чоловіка думати про ваші стосунки

Часто буває так, що ти зустрічаєш чоловіка, між вами пробігає іскра і закручується бурхливий роман. Спочатку все прекрасно, але потім чоловік починає частіше пропадати, рідше пише і створюється відчуття, що і не думає про тебе зовсім. І ось ти вже думаєш, що він розлюбив тебе, але тут справа не в цьому.

Як змусити чоловіка думати про тебе

Йтиметься про одну просту річ, яка дуже сильно впливає не тільки на відносини, а й на все наше життя в цілому, а саме про енергетичний баланс . Ні для кого не секрет, що ми складаємося не тільки з фізичної оболонки, але і з духовної або енергетичної складової. І ти можеш скептично до цього ставитися, але правила балансу працюють на всіх рівнях, незалежно від твоєї віри.

Всі ці речі можна пояснити і з боку психології, і навіть фізіології. Адже енергія — це не містична вигадка, а цілком зрозуміла і пов’язана з матеріальним світом річ.

Кожен день ми беремо і віддаємо енергію. Вона може бути різних видів, її може бути багато або мало. Життєва енергія — це сила, яку ми використовуємо в повсякденних справах, витрачаємо на роботу, навчання, сім’ю і безліч інших справ. Обмін енергією відбувається постійно: ми її віддаємо на одні справи і черпаємо з інших.

І дуже важливо у всьому зберігати баланс. Не можна концентруватися на чомусь одному. Тут можна провести паралель з грядками: ось у тебе є грядки «робота», «сім’я», «хобі та відпочинок». Коли ти дбаєш про всі грядках в рівній мірі, вони дають хороший урожай, але як тільки ти концентруєшся на одній, інші починають чахнути.

Наприклад, ти стала більше працювати і, що зрозуміло, приділяєш менше часу сім’ї. В результаті діти стали гірше вчитися, ви віддалилися один від одного. Відпочивати теж колись, а значить, ти відчуваєш втому. Так і відбувається порушення цього крихкого балансу. Причому і робота в цей час буде страждати, адже ти будеш турбуватися про сім’ю і відчувати втому, а в підсумку, гірше працювати.

Важлива складова енергетичного балансу — відносини, адже з коханою людиною у нас відбувається постійний обмін енергією. Але іноді ця система може давати збій. Наприклад, ти зустрічаєш чоловіка, у вас починається роман і ти, навіть якщо підсвідомо, посилаєш всю свою енергію на ці відносини: думаєш про нього, мрієш, чекаєш дзвінка.

Тобто чоловік отримує в свою сторону постійний потік енергії. Навіть якщо ти намагаєшся бути ненав’язливою і не пишеш йому по 100 СМС в день, але все одно думаєш тільки про нього, він це відчуває. Цей надлишок енергії позначається і на твоєму, і на його балансі. Тому часто буває так, що чоловік намагається відсторонитися.

Справа в тому, що в якійсь мірі чоловіки — мисливці. І полюють вони в тому числі і за енергією закоханої жінки. Звичайно, не свідомо, але все ж. Так ось, якщо енергія йде безперервним потоком, чоловік пересичується і припиняє своє полювання. Йому більше нема чого домагатися цієї енергії, він і так її отримує.

І тут важливо вловити цей момент і почати діяти правильно. Часто жінки починають нав’язуватися і питати чоловіка, чому ж все так, що ж робити. Від цього тільки гірше. Але й не краще, якщо ти будеш сидіти і думати, чому ж він не сумує за тобою, адже цей потік енергії все одно буде спрямований на ваші стосунки.

У такій ситуації краще всього перенаправити енергію, відновити баланс. Знову почати викладатися на роботі, віддаючи туди енергію. Приділити час хобі, відпочити, сходити в театр з друзями. В цілому пустити енергію в правильному напрямку. Тоді ти побачиш, що чоловік сам тобі подзвонить або напише, почне нудьгувати і думати про тебе.

Корисно іноді скасувати побачення, не відповісти на дзвінок. Перенаправляй потоки енергії, насичуйся нею з інших джерел і дай чоловікові зрозуміти, що в твоєму житті є безліч інших сфер, які тебе цікавлять. Так ти зменшиш цей невгамовний потік енергії і ще більше зацікавиш чоловіка. Повір, незабаром він знову буде домагатися твоєї уваги.

facebook