Без рубрики
Як зробити губи пухкими без втручань косметолога

Можна збільшити губи, не вдаючись до болючих і дорогих процедур? Ще й як можна! За допомогою наших простих порад ви отримаєте бажаний об’єм губ.

Робіть масаж зубною щіткою

Сухі і потріскані губи візуально виглядають меншими, та й взагалі не привабливими. За допомогою зубної щітки робіть легкий масаж губ, так ви зможете видалити омертвілий шар шкіри, посилити кровообіг і домогтися природного рожевого відтінку.

Користуйтеся бальзамом для об’єму

Часто до складу таких засобів входить колаген, який зволожує шкіру і робить їх більшими. А ще зверніть увагу на різні блиски з позначками volumizer і maximizer – вони приємно холодять губи ментолом і значно збільшують їх візуально.

Наносіть консилер

Щоб губи здавалися більшими, потрібно розмити їх контур за допомогою консилеру. Злегка нанесіть коригуючий засіб на контур губ, а потім улюблену помаду. Губи будуть виглядати більшими.

Додавайте блиск у центр губ

Прозорий блиск для губ відбиває світло, тому вони здаються більшими. Для зручності вбивайте засіб пальчиком. Ось вам відразу зволоження і збільшення губ.

Виходьте за контур

Коли використовуєте будь-які продукти для губ (стосується і олівців, і помад з блисками), трохи заступайте за контур. Спершу замаскуйте контур консилером (дивіться пункт 3), а потім наносіть улюблені продукти.

Відмовтеся від темних помад

Нюдові і пастельні відтінки помад візуально роблять губи більшими, а темні, навпаки, зменшують і підкреслюють їх природну форму. Тому якщо губи у вас не дуже пишні, придивітьсяся до спокійних нейтральних кольорів.

Джерело

facebook