Суспільство
Як зрозуміти, що вам потрібно до психолога

Якщо не можете зрозуміти, що відбувається в особистих відносинах, складно спілкуватися з іншими, погано себе почуваєте і не знаєте, куди рухатися далі – час іти до психолога.

Якщо у відносинах присутня словесне або фізичне нacильство – це призводить до дискомфорту, образи, агресивної поведінки, небажання закінчувати відносини і відчуття маніпуляції.

Потрібно відновлювати сили спілкуючись з людьми. Якщо помічаєте, що все частіше робите все, щоб уникнути розмов з колегами, не телефонуєте друзям, а знайомство з новою людиною стає справжнім викликом, то є сенс обговорити це з фахівцем.

Депресія – великий привід відвідати психолога. Потрібно розібратися, що відбувається і розвіятися. Після цього будете точно знати, якою мірою депресія.

Читайте також: Скільки потрібно віджиматися, щоб бути здоровим: вчені назвали точну кількість

Якщо не знаєте куди рухатися, то спільно з психологом можна створити карту сильних сторін і зрозуміти, які цінності і чи їм відповідають бажані цілі.

Розберетеся, куди зникає запал і чому опинилися в кризі. Ресурси для виходу з кризових ситуацій шукати в досвіді.

Психологи розвіюють міф, що у всіх буває депресія і врятувати її може втеча на роботу, це взагалі не xвopoба, а відмовка, щоб нічого не робити і що вона лікується тільки у психіатра і тільки за допомогою медикаментів.

facebook