Як зрозуміти, що ви кармічно пов’язані з іншою людиною?

У східних релігіях і езотериці існує таке поняття, як «кармічний зв’язок». Це означає, що ви були пов’язані з людиною в минулому житті, тому тепер ви знову зустрілися.

Це можуть бути як ваші кровні родичі, так і ваші друзі чи знайомі. Зустріч з такою людиною може стати випробуванням, але варто пам’ятати, що після нього ви отримаєте значне духовне зростання. Є кілька ознак того, що у вас є кармічний зв’язок з людиною.

Відчуття близькості

Коли ви зустрічаєте когось вперше, ви можете подумати, що знаєте цю людину багато років. Ви ніби десь бачили, але не знаєте де. Ви можете передбачити її звички, слова і дії. Це сигнали з минулого життя.

Швидкий розвиток стосунків

Досить часто люди не впізнають «свою» людину з першого разу. Якщо ви кармічно пов’язані з людиною, з вами відбувається навпаки. Ваші стосунки швидко розвиваються, будь то дружні чи романтичні. Ви швидко зближуєтесь, і ніщо не може це зупинити.

Багато проблем

Може здатися, що кармічні стосунки повинні бути ідеальними. Насправді це рідко буває. Духовне зростання відбувається через кризу, і ви повинні отримати певні кармічні уроки зі стосунків. Тому вам належить пережити багато подій, але разом ви подолаєте всі труднощі.

Ви не можете один без одного

Навіть якщо вам неприємно спілкуватися з цією людиною, вас все одно тягне до неї незбагненна сила. Це тому, що ви пов’язані разом долею, тому ніякі розчарування не можуть вас розлучити.

Ви зустрічаєтеся знову і знову

Навіть якщо ви припините будь-який контакт з людиною, ви несподівано зустрінетеся знову. Неважливо де і як, але ви завжди зустрічаєтеся. Це може бути випадкова зустріч на вулиці, на вечірці у спільних друзів або на роботі. Головне, щоб вас сама доля звела.

You cannot copy content of this page