Суспільство
Яке свято 1 березня: що потрібно обов’язково зробити в цей день

У православному церковному календарі це день вшанування пам’яті праведної Маріамни. Інші назви свята: «Зимобор», «Маремьяна праведна», «Ярило», «Ярило з вилами».

Раніше цей день вважався дуже важким у році, тому що саме в цей день Юда нaклaв на себе руки. Джерело

Caмогyбство – один з найважчих гріхів, відмолити гріх людей, які покінчили життя caмогyбством можна тільки в тому випадку, якщо це сталося через душевну xвopoбу. Тому в цей день читають спеціальні замовляння, щоб у роду не було caмoгубців.

Baгiтній жінці сьогодні потрібно встати на пагорб і подивитися на перше весняне сонце, тоді її дитина народиться здоровою і міцною. Будь-яка жінка може набрати снігу, ним потрібно опівдні витерти руки.

Тоді вони будуть ніжними і чистими. До речі, сніг і тала вода, зібрані сьогодні, вважаються цілющими. Цією водою можна обмивати обличчя, тоді зір стане краще, а зморшок буде менше.

Якщо ви хочете, щоб стосунки з коханим налагодилися, сьогодні необхідно трохи похазяйнувати в його будинку. Тоді все відразу стане краще.

Читайте також: Проїхала свою зупинку, щоб зустріти любов

Ще сьогодні слід розпочати справу, від якої чекаєте прибуток. А якщо сьогодні почати збирати гроші, тільки на щось конкретне, тоді те, на що ви збирали збудеться.

Що ж ще потрібно зробити 1 березня? Сьогодні можна почати ревізію будинку, викинути старі речі з дому, а з голови – дурні думки.

Тільки тоді на їх місце прийде щось нове, хороше і більш цікаве. Це ще один шанс почати жити заново, так і просто по-новому подивитися на життя.

Ви можете попрацювати над своїми відносинами з людьми, придумати собі нове хобі або просто викинути надколоті тарілки і купити нові.

facebook