Суспільство
Яке свято 20 березня: що потрібно обов’язково зробити в цей день, а що ні в якому разі не можна робити

У цей день православна церква вшановує ікону Богородиці «Споручниця грішних», пам’ять Павла Препростого і Павла Прусіадського , а також це день весняного рівнодення.

Також цей день називають: «День Павла Капельника», «Павлів день», «Павло березневий», «Споручниця грішних». Джерело

В цей час зазвичай зриваються пласти снігу та бурульки з дахів. Наші предки вважали, що падають вони на грішників або самі є тяжкими гріхами, які падають на землю.

Щоб попросити прощення за свої гріхи і не піддатися спокусі зробити нові, сьогодні слід помолитися іконі Богородиці «Споручниця грішних».

Так як сьогодні ще й весняне рівнодення, то потрібно обов’язково поприбирати вдома, звільнитися від мотлоху і викинути все непотрібне. Якщо речі шкода викидати – віддайте їх комусь або залиште на вулиці нужденним.

Тільки тоді в ваше життя зможе прийти щось нове. Природно потрібно позбавлятися від негативних думок. Все, що вам не подобалося у цьому році, напишіть на папері і спаліть.

Також сьогодні потрібно спланувати своє майбутнє на папері, але формулювати треба дуже чітко, з усіма дрібницями і складати план в теперішньому часі, а не в майбутньому. Так, ніби у вас вже є. Ще проставте дату досягнення мети, тоді ви запрограмуєте себе на успіх.

Ще в цей день потрібно очистити своє тіло. Ви можете просто прийняти душ або полежати в гарячій ванні з запашною піною.

Читайте також: Не маючи нормальної сім’ї в дитинстві, дівчина твердо вирішила створити затишну сім’ю в 15 років

Дуже важливо: в день весняного рівнодення можна продовжити свою молодість! Всі косметичні процедури вплинуть на шкіру і красу особливо сильно. Так що саме час зробити маску для обличчя та волосся.

Сьогодні ваші думки і настрій будуть формувати ваше майбутнє, тому приготуйте щось смачне, зустріньтеся з друзями, повеселіться і влаштуйте невелике свято.

А також сьогодні потрібно пробачити, або хоча б спробувати, всіх людей, на яких ви затаїли образу.

Чого не можна робити 20 березня

Цей день потрібно провести зі змістом для тіла, душі і дому. Не можна весь день даремно розважатися і діяти безглуздо, треба ставити цілі і починати важливі справи.

Також не варто з’ясовувати ні з ким відносини, конфліктувати, засмучуватися, злитися і грішити. Гнів і агресія призведуть до появи руйнівної енергетики в житті.

Будинок теж слід від неї очистити: поприбирати, викинути непотріб, запалити свічки, окропити святою водою і окурити травами. Скрізь має бути порядок, не можна, щоб валялося сміття, безглузді і непотрібні речі.

Це унікальний день, можна виправити багато помилок, пробачити людей і отримати прощення самому. Не можна таїти тяжкі образи, вони будуть тільки руйнувати ваше життя і не дозволяти скористатися можливостями.

У багатьох країнах цей день – початок Нового року у багатьох народів. Тому варто звернути увагу на ті ж ознаки, що і перед настанням Нового року. Щоб наступний період вашого життя був краще.

Якщо сьогодні розіб’ється вікно, снігом, який впав з даху будинку, то це погана прикмета, потрібно швидше усунути поломку, а дружині господаря – піти в храм і поставити стільки свічок біля ікони Божої Матері, скільки живе в будинку. Потім замовити сорокоуст за здоров’я сім’ї.

Цей період чарівний, існує безліч ворожінь для цього дня, а сни, які наснилися у цей день, означають наступне:

 • відро для сміття сниться до нескінченних сварок;
 • польові квіти — до самотності;
 • рій бджіл — до труднощів у роботі;
 • умивальник — до втрати близької людини;
 • глибока водойма — до затяжної хвороби;
 • виріз на сукні в мереживах — до шлюбу;
 • будівельні інструменти — до шуму;
 • браслети з перлів — до сліз по милому;
 • виносити ікони з дому — до пожежі;
 • щурити очі — до сліз по своїм дітям;
 • кликати на допомогу — до плутанини в сім’ї;
facebook