Суспільство
Яке свято 29 березня: що ні в якому разі не можна робити, а що потрібно обов’язково зробити в цей день

У православному церковному календарі це день вшанування пам’яті мyчeника Савіна Єрмопольского (Єгипетського). Інші назви свята: «Саввін», «Трохим», «Возовий день».

У давнину цей день повністю присвячували возам – основному виду транспорту тих часів. Звідси і пішла назва «Возовий день». Джерело

Савін був християнином, але коли почалися гоніння на християн при царі Діоклетіані, йому довелося покинути свій будинок, багатство і владу.

Він почав жити разом з іншими християнами за містом в таємному притулку. Весь цей час він молився. Потім один жебрак доповів про нього цареві і Савіна схопили.

Спочатку мученика катували, намагалися змусити його відректися від Христа і принести жертви їх язичницьким богам. Всі муки Савін терпів і не здавався. Наприкінець його втопили в річці.

Чого не можна робити 29 березня

Вважається, що сьогодні не можна їсти хліб після заходу сонця, інакше просто станеш бідним. Краще з’їсти картоплю, тому що вона вважається другим хлібом. Ще весь день не можна розводити вогонь і пекти хліб.

Сьогодні ні в якому разі не можна давати в борг гроші, їх не повернуть, а самі ви потім теж станете боржником.

Всі ситуації не можна вирішувати сварками і скандалами, потрібно робити все мирним шляхом, інакше пожежі будуть частіше, почнеться посуха чи прийде повінь.

Красти ніколи не можна, але сьогодні особливо. Злодія одразу ж спіткає кара. А якщо він підніме очі до неба, то вони відразу витечуть.

Тому раніше злодії ходили з очима, опущеними в землю. Люди навколо відразу знають, хто міг бути їх злодієм, і це також призводило до сумних наслідків.

Читайте також: – Мамо! Це я, твій син. Він мріяв знайти свою матір, поки був у дитячому будинку

Не можна також працювати у полі чи на городі, шити, в’язати, займатися іншим рукоділлям і носити важкі сумки.

Якщо будете носити їх, то кількість життєвих проблем стане в кілька разів більше. Не можна ще говорити про дітей, інакше їм можна наврочити.

Що потрібно обов’язково зробити в цей день

Цей день відмінно підходить для ворожіння, особливо на картах. Спочатку з колоди дістають все трефи і 9 разів її перетасовують.

Поки тасуєте, потрібно проговорити: «Трефи трефові, вся ваша трефна рать, дайте мені (ім’я) знати, що мене чекає, що очікує, що мені на мою долю випадає?»

Потім з колоди навмання дістають 3 карти, які мають різні значення:

туз — благополуччя;

король — гарне відношення важливих для вас осіб;

дама — випробування;

валет — приниження;

десять — перемога, гроші;

дев’ять — співчуття, симпатія, любов;

вісім — сльози, незаслужена образа;

сім — підступність, лицемірство;

шість — дрібна вигода.

Жінкам сьогодні варто переглянути свій гардероб, поміняти на більш легкий, але теплі куртки і шуби поки ховати не треба, тому що весна манить теплом, а потім знову може повернутися сніг та мороз.

facebook