Які дні народження не можна відзначати, згідно з прикметами: не лише 40-річчя

Які дні народження не можна відзначати, згідно з прикметами: не лише 40-річчя

Багато людей люблять відзначати свої дні народження, але народні прикмети свідчать, що не всі дати можна святкувати яскраво та пишно.

Чимало повір’їв ходить навколо числа 40. Наприклад, повір’я свідчать, що цей ювілей не варто відзначати, щоб не спричинити лиха.

Але це не єдина дата. Є ще чотири випадки, коли день народження не варто відзначати пишно.

Які дні народження не можна відзначати?

Так, одна з прикмет стосується 9-річчя. У давнину цю цифру асоціювали з поминками, тому вважається, що святкування дев’яти років не принесе нічого доброго.

Число 13 – «чортова дюжина». У народі багато прийме і застережень, пов’язаних із цією цифрою. Вважається, що найнебезпечніше, коли день народження припадає на 13 число місяця, та й ще в п’ятницю.

Забобона про 33-річчя тісно пов’язана з міфом про те, що не можна святкувати 40-річчя. Легенда теж спирається на біблійний сюжет – у 33 роки розіп’яли Ісуса Христа.

Тому в народі склалася думка, що чоловік, який відзначив цей день народження, може спричинити низку бід і невдач.

53-річчя езотерики не рекомендують святкувати жінкам. За їхніми словами, вони ризикують прискорити старіння і ще швидше позбутися краси.

Слід зазначити, що прикмети та повір’я – це сукупність спостережень предків, і навіть сучасних людей (астрологів, езотериків тощо).

Церква не підтримує прикмет про дні народження.

You cannot copy content of this page