Які головні зміни в житті чекають на знаки зодіаку 9 вересня?

Які головні зміни в житті чекають на знаки зодіаку 9 вересня?

ОВНИ, не затягуйте з наміченими поїздками та зустрічами: ви будете надзвичайно переконливі. Якщо ви затіяли якусь важливу справу, нехай вас не бентежать бар’єри та перешкоди: перешкоди ці тимчасові, тоді як мета у вас велика, яка від часу не залежить.

ТЕЛЬЦЯМ, якщо вони схильні до зовнішніх взаємодій, з навколишнього світу може прийти відчутна підтримка. Не варто боятися ризикованих підприємств та нових обов’язків

БЛИЗНЮКАМ підуть на користь знайомства цього дня. Незважаючи на те, що існує можливість перевитрати коштів, це зручний період для різних покупок і участі в колективних заходах.

У РАКІВ в особистому житті намічаються суперечливі істеричні події. Несподівані новини вплинуть на Ваші плани. Відмінний день для занять спортом, виїздів у ліс, контакту із природними стихіями.

У ЛЕВІВ — добрий час для підготовки до нового витку, для накопичення інформації та енергії. Можна братися за кілька справ одразу і вести їх паралельно. Не чіпляйтеся до оточуючих.

У ДЕВ настає період підвищеної відповідальності перед родичами: ті мають на ваш рахунок певні плани і, зважаючи на все, приготувалися взятися за вас всерйоз.

ТЕРЕЗ чекають подарунки та інші знаки уваги. Поїздки та подорожі принесуть масу нових вражень та згуртують вас із друзями. Дуже добре було провести цей день на природі.

У СКОРПІОНІВ сила в тому, щоб зберігати напрямок руху. День цілком гармонійний і сприятливий для співпраці, за винятком вечора: він ризикує бути присвяченим протистоянню з близькою людиною.

У СТРІЛЬЦІ – період важливих рішень і великих покупок. Якщо ви пропустили щось у минулому, у вас з’являється можливість це виправити. Гарний день для зустрічей із старими друзями.

КОЗЕРОГИ вступлять у нові романтичні стосунки або збагатяться перспективними діловими зв’язками. Це день активного спілкування, обміну інформацією та енергією. Зірки сприяють людям, впевненим у собі та у справі.

У ВОДОЛІЇВ — гарний час для мистецтв, підвищений інтерес до психології, до сфери людських взаємин. Можливе нездужання буде нагадуванням про те, що ви повинні любити себе.

РИБ очікує розставання з непотрібними речами та людьми. Сприйняття того, що відбувається, дещо спотворене: важко по-справжньому зосередитися і зрозуміти, що є найкращим у цій ситуації.

You cannot copy content of this page