Які можливості подарує Венера у Рибах знакам зодіаку: любовний гороскоп на період із 7 по 12 лютого 2023 року.

Наступний період продовжить царювання Венери в Рибах — романтичному і мрійливому знаку. Можна сміливо сказати, що немає кращого часу для налагодження особистого життя чи примирення з людьми, з якими ви у сварці.

Якщо ж хтось ще не знайшов свою другу половинку, то є реальний шанс стати щасливішим. Завдяки любовному гороскопу на період з 6 по 12 лютого 2023 року, кожен знак зодіаку зрозуміє, що потрібно зробити, щоб бути успішнішим у питаннях особистих стосунків.

Овен 

Якщо ви на щось зважуєтеся, то робите це від щирого серця, з тотальним зануренням. Так станеться й цього тижня.

Можливо, це буде нова історія кохання чи справа, яка потребує «закоханості» у себе та повної самовіддачі. У будь-якому разі Овни будуть переповнені цим високим почуттям.

Телець

Зірки будуть особливо прихильні до тих Тельців, які готові відпустити образи, що назбирувалися роками.

Здорові стосунки неможливі, коли на душі важко та пам’ять таїть погані моменти з минулого. Можна вступати у відкритий діалог, обговорювати найважчі теми.

Близнюки

Початок нового періоду обіцяє любовний гороскоп Близнюкам. Немов хтось натиснув кнопку активації прихованого потенціалу чуттєвості.

Готуйтеся до бурхливого тижня. Якщо вам хтось подобається, то немає сенсу ховати свою симпатію. Постарайтеся закохати в себе цю людину своєю природною харизмою.

Рак

Весь тиждень ви почуватиметеся спокійно в обіймах коханої людини, жодних ексцесів не передбачається. Але не забувайте, що гороскоп не є універсальним.

Якщо стосунки дали тріщину раніше, то зараз відкривається чудовий шанс налагодити все, виправити помилки і вибачитися за те, що ви були нестримані.

Лев

Позбутися туги допоможе Меркурій, який активізується цього тижня. Разом із Венерою в Рибах це буде справді вдалий тандем.

Левів може очікувати прощання з гнітючою самотністю. Внутрішній ентузіазм повернеться до вас, ви відчуєте колишній запал і впевненість у собі.

Діва 

Ті представники знаку, які впевнено крокують у майбутнє з другою половинкою, можуть планувати важливий крок – весілля чи появу малюка.

Будьте уважні до партнера, його бажання, надії, намагайтеся робити йому приємно, дарувати подарунки. Але, на жаль, самотнім серцям доведеться ще трохи почекати — з 6 по 12 лютого навряд чи вдасться знайти когось до душі.

Терези

Виважений підхід цього разу допоможе вам у любовних справах. Якщо не робити різких рухів, не судити суворо, не рубати з плеча, тоді життя притягнеться трепетне почуття.

Людина, з якою ви почнете спілкування, зможе багато чого вас навчити. Зверніть максимум уваги на слова, сказані їм ніби ненароком.

Скорпіон

Настав час довести прихильність до реальних вчинків. Нині не час обіцяти, час діяти. Тільки так партнер зможе вам довіряти.

Але якщо ви не отримаєте належного відгуку, якщо вчинки не будуть гідно оцінені, є ймовірність повного розриву стосунків через глибоке внутрішні розчарування.

Стрілець

З 7 по 12 лютого Стрільцям рекомендується уважно стежити за своїми словами, тому що є небезпека наговорити такого, про що потім шкодуватимете.

Якщо на роботі повний аврал, то побачень краще уникати, адже ви все одно думатимете лише про справи, чим можете образити партнера.

Козеріг

Козероги в цьому періоді можуть зустріти цікаву людину. Але чи приведе знайомство до чогось більшого, залежить від реальної сумісності ваших характерів та гороскопів.

А ще від вашої зайнятості. Якщо ви з головою поринете а якийсь проєкт, то можете не помітити, як засмучуєте своїх близьких людей, і пропустити своє щастя.

Водолій

Слухайте інтуїцію — вона гостра, як лезо. У стосунках, швидше за все, буде повний штиль, але ви можете використати його як базу для створення неординарних хвилюючих ситуацій, які підігріють ваші з партнером обопільні емоції. Він готовий терпіти ваші примхи і вислуховувати найсміливіші мрії.

Риби

Будьте обережні цього тижня, тому що не всі люди такі щирі, як ви самі. Якщо новий знайомий занадто догодливий, то, можливо, він хоче ввести вас в оману, щоб досягти свого. Важливо зважати на почуття душевного комфорту. Якщо його немає, то подальше спілкування не має сенсу.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page