Які можливості відкриються для знаків зодіаку 13 вересня?

Які можливості відкриються для знаків зодіаку 13 вересня?

Для телефонних розмов та ділових поїздок більше підійде друга половина дня.

Гороскоп на 13 вересня для знаків вогняної стихії

Овен

Коротше, якщо не будете чітко та якісно виконувати роботу, то ввечері доведеться пити чай з ромашки.

Намагайтеся стримувати себе.

Лев

Гороскоп рекомендує Леву подбати про людину, до якої він небайдужий. Все повернеться втричі, якщо будете щедрим на емоції та почуття. Жаліти самого себе не потрібно, робіть все, що запланували по дому.

Красу вирішили навести? Почніть з поживних масок для шкіри обличчя.

Стрілець

Стрілець буде надто близько до серця приймати те, що й виїденого яйця не варто. Що ж, далі влаштовуйте собі головомийку, тільки на вулицю вийдете. На свіжому повітрі здається легше, чи не так?

Можна вирушити за місто, походити осіннім лісом. І не обов’язково брати когось за компанію.

Гороскоп на 13 вересня для символів стихії Землі

Телець

13 вересня Телець зверне увагу на якість цього місяця і прийде в легкий подив. Збігів занадто багато, щоб не вірити у прикмети. Похід по магазинах більше втомить, ніж потішить.

Покупки можуть бути дублюючими один одного. Увечері влаштуйте святкову вечерю для сім’ї.

Діва

Кар’єра Діви здійметься вгору, як давно цього хотілося. Одна лише пропозиція комерційного характеру і ви … Майже керівник великої фірми.

Але вчитися і освоювати новий шлях все-таки потрібно. Довіряйте інтуїції, якщо питання торкнеться фінансів. Вона допоможе зібрати потрібну суму.

Козеріг

Якщо Козеріг зможе зосередитися на важливих справах, то вони не видадуться йому такими серйозними.

Навпаки, деякі проекти стануть навіть цікавими та повчальними. До речі, про підвищення кваліфікації не забувайте. Все відсортуйте до дрібниць, щоб не зробити помилки.

Гороскоп на 13 вересня для символів стихії Повітря

Близнюки

Близнюки надто бурхливо реагуватимуть на слова. Просто не хотілося б почути їх від близької людини. Ну нічого, переживете. Адже деяка критика цілком обґрунтована.

Пропозиції про співробітництво перенесіть наступного дня.

Терези

Терези будуть зайняті по самі вуха, особливо, якщо робота пов’язана з розумом, кмітливістю та конструюванням. Зате успіху ви досягнете швидше, ніж інші співробітники. Припиніть мучити себе проблемами на особистому фронті. Прислухайтеся до того, що каже кохана людина.

Водолій

Водолій весь день жонглюватиме такими слівцями, що його запросто приймуть у будь-яке пристойне суспільство. Але ви розраховуєте як мінімум на Нобелівську премію. Величезний інтерес викликає сфера, яка стосується торгівлі та документації.

Можливо, вам поміняти роботу?

Гороскоп на 13 вересня для символів стихії

Рак

Працювати Раку належить від зорі до зорі, ось такий щільний та стомлюючий графік. Спочатку на виробництві чи в офісі, потім удома. Ви присядьте на хвилину, випийте каву і видихніть глибше. Про гроші думати не потрібно, їх треба заробляти. Адже скоро у вас відпустка.

Скорпіон

13 вересня Скорпіонові вдасться вирішити завдання, яке йому раніше було не до зубів. І що сталося?

Ви ж не стали Піфагором, а просто глянули на ситуацію з іншого боку. Тепер можете давати консультації іншим людям, щоб вони не влізли в такі неприємності.

Риби

Гороскоп передбачає Рибам світовий переворот, але поки що тільки в особистій свідомості. Нарешті вдасться вибратися з якоїсь ситуації, яку ви вважали важкою. Працюйте самовіддано, щоб начальство не задумало «зрізати» премію. Тим більше, що ввечері на вас чекає звіт.

You cannot copy content of this page